locuri-de-munca

Housekeeper (горничная)

  • iml cb

    Mob. +33761021478 Tel/Fax.
  • Franța
  • Full Time
  • La acest job au aplicat: 0
    Vizualizări: 71
    Full Time
    Publicitate 07.07.2017 14 zile în urmă

    Detalii job

    • Studii: Liceu
    • Experiență: 1 - 3 ani
    • Salariu: Negociabil

    Contactele Аngajatorului

    Descriere post vacant

    Companie Comerciala in Franta, angajeaza housekeepers (горничные)  intr'o locatie turistica de lux din Franta.
    Se cere maxima seriozitate, responsabilitate, corectitudine si dorinta de munca  in domeniul de housekeeping si ospatarie.

    Experienta reprezinta un avantaj.

    Limba engleza este obligatorie (nivel conversational).

    Se angajeaza doar cu contract de munca, avand drepturi depline de angajat sezonier in Franta, pe perioada 15 Noiembrie 2017 - 25 Aprilie 2018, cu posibilitate de prelungire. Cetatenia romana este obligatorie.
    Cazarea si mesele zilnice sunt asigurate  cat si transportu/biletele (de avion) de la inceputul si sfarsitul sezonului de munca.

    Salariul este motivant.

    Încă nu ai CV? Atunci descarcă model sau vezi câteva sfaturi cum să scrii CV-ul corect

    Joburi asemănătoare

    • Full Time
    • 18.07.2016

    My Planet Tour
    • Full Time
    • 26.04.2017
    • Full Time
    • 24.04.2017