locuri-de-munca

Hamal (secţia de producere)

  • INOX PLUS

    Mob. 079317888, 068164940 Tel/Fax. (022) 317318
  • Full Time
  • La acest job au aplicat: 29
    Vizualizări: 3033
    Full Time
    Publicitate 22.09.2015 1 an în urmă

    Detalii job

    • Studii: Fără studii
    • Experiență: fără experiență
    • Salariu: Negociabil

    Contactele Аngajatorului

    Descriere post vacant

    Responsabilități:

    • Lucrări de încărcare si descărcare a mărfii.

    Cerințe:

    • onestitate, disciplină, responsabilitate, punctualitate;
    • condiție fizică bună, lipsa deprinderilor nocive.
    • bărbaţi cu forţă de muncă, responsabili, energici, fără vicii.

    Garantăm: pachet social complet, colectiv tînăr și prietenos, salariu stabil.

    Candidaţii pot  să aplice CV-ul la adresa de e-mail: resurseumane.inox2014@mail.ru cu specificarea pentru functia – Hamal (secţia de producere).

    Telefon:  079317888, 068164940 (022) 317318

    Încă nu ai CV? Atunci descarcă model sau vezi câteva sfaturi cum să scrii CV-ul corect

    Joburi asemănătoare

    • Full Time
    • 03.03.2017

    Editura Litera
    • Full Time
    • 17.02.2017

    Клининговая компания
    • Full Time
    • 22.03.2017