Caută locuri de muncă sau CV-ul dorit

Графический Дизайнер

Bisar

304 vizualizări
La acest job au aplicat: 0 candidați
Data publicării: 16.02.2019

Cerinţe faţă de candidat:

-Cunoașterea fluentă a limbilor româna , rusa  ;
- Cunoştinţe în programele: Adobe Photoshop, Adobe InDesign, Flash, Corel Draw, Adobe Illustrator;
- Experienţă în domeniu;
 - experiență profesională (portofoliu).;
- Responsabilitate, abordare creativă.

Responsabilități:

- Creaţie, realizare şi modificare machete grafice;
- Design al publicității exterioare tipărite;
- Crearea stilului firmei (bannere, cărți de vizită, pliante, blanchete, logotipuri etc.);

- Verificarea tehnică şi optimizarea machetelor în vederea tipăririi;

- Elaborarea schiţelor de proiect;

- Pregătire tehnică şi grafică conform parametrilor de producţie ceruţi în procesele tehnologice ;

- Realizarea altor activități specifice postului.

Condiţii:

- Carieră avantajoasă în Compania lider pe piața ;

- Angajarea oficială;

-  Salariu lunar ,  stabil;

- activitate cu program complex;
- implicare 100 %;

- Lucru in oficiu comfortabil la Riscanovca.

Persoanele cointeresate vor expedia CV-ul  şi portofoliul Dvs la adresa  hr.bisarmoldova@gmail.com  .

  • Studii: Universitare
  • Experiență: 1 - 3 ani
  • Salariu: Negociabil
  • Program de lucru: Full-time

Contactele Аngajatorului

Încă nu ai CV? Atunci descarcă model sau vezi câteva sfaturi cum să scrii CV-ul corect

Joburi asemănătoare

  • Full Time
  • 15.03.2019
  • Full Time
  • 05.01.2019
Nu ai găsit jobul dorit, încearcă formularul de mai jos
Publicitate

Moldova Agroindbank
Puterea stă în noi
Cursă săptăminala regulată MOLDOVA-GERMANIA-ANGLIA

Învață lucruri interesante și misterioase despre lumea în care trăim

Citește aici

Anunță-mă prin E-mail despre un nou Job sau CV adăugat