Caută locuri de muncă sau CV-ul dorit

GESTIONAR

DEN BARVEN

252 vizualizări
La acest job au aplicat: 1 candidați
Data publicării: 30.06.2018

Descrierea postului:

-Receptia marfii in gestiune conform normelor legale si interne ale companiei;                                                        -Pregatirea si eliberarea marfurilor la vanzare conform normelor legale si interne ale copmaniei;                                 -Desfasurarea de activitati conexe pentru vanzare: etichetare, ambalare, etc.                                              - Desfasoara activitati de manipulare marfa (incarcare - descarare)                                                                                  -Este responsabil de integritatea fizica a stocurilor din gestinue

Cerinte:

studii medii;  minim 3 ani in activitate de gestiune; cunoştinţe de contabilitate primară; fara antecedente penale; referinte; operare PC.

Oferta noastră:

Echipa tanara, mediu de lucru motivant, pachet salarial atractiv

Cei interesaţi sunt rugaţi să trimită un CV si o scrisoare de intenţie la e-mail: olga.loghin@denbraven.md

  • Studii: Medii speciale
  • Experiență: 3 - 5 ani
  • Salariu: Negociabil
  • Program de lucru: Full-time

Contactele Аngajatorului

Încă nu ai CV? Atunci descarcă model sau vezi câteva sfaturi cum să scrii CV-ul corect

Joburi asemănătoare

DEN BARVEN
  • Full Time
  • 30.06.2018
  • Full Time
  • 09.02.2018

Avicola romdan
  • Full Time
  • 20.06.2018
Nu ai găsit jobul dorit, încearcă formularul de mai jos
Publicitate

Moldova Agroindbank
Puterea stă în noi

Învață lucruri interesante și misterioase despre lumea în care trăim

Citește aici

Anunță-mă prin E-mail despre un nou Job sau CV adăugat