locuri-de-munca

Gardian

  • Companie

    Mob. 069142182 : Tel/Fax.
  • În schimburi
  • La acest job au aplicat: 0
    Vizualizări: 133
    În schimburi
    Publicitate 26.05.2017 1 lună în urmă

    Detalii job

    • Studii: Medii speciale
    • Experiență: 1 - 3 ani
    • Salariu: 5000 - 5000 lei

    Contactele Аngajatorului

    Descriere post vacant

    Companie angajează  GARDIAN

    Responsabilităţi şi sarcini:

    • să cunoască şi să respecte îndatoririle ce-i revin, fiind direct responsabil pentru paza şi integritatea obiectivelor, bunurilor şi valorilor încredinţate;
    • să dea dovadă de vigilență și spirit de răspundere în timpul executării serviciului;
    • să răspundă în timpul serviciului de paza obiectivului încredintat sau a postului în care a fost repartizat;
    • să verifice documentele mașinilor și a altor mijloace de transport care intră pe teritoriu;
    • să controleze persoanele suspecte sau pe cele care au vădită intenție și incearcă să aducă prejudicii materiale societății;

    Cerinte:

    • Studii medii
    • Experiență  în muncă nu este obligatoriui

    Oferim:

    • Salariu avantajos și prime în funcție de performanțe
    • Pachet social
    • Telefon de serviciu;
    • Transport tur-retur

    Încă nu ai CV? Atunci descarcă model sau vezi câteva sfaturi cum să scrii CV-ul corect

    Joburi asemănătoare

    Companie
    • 20.06.2017
    • 28.03.2017