locuri-de-munca

Finanțe și HR Specialist

  • Companie Multinationala

    Mob. Tel/Fax.
  • Full Time
  • La acest job au aplicat: 29
    Vizualizări: 1485
    Full Time
    Publicitate 27.04.2016 11 luni în urmă

    Detalii job

    • Studii: Universitare
    • Experiență: 5 - 10 ani
    • Salariu: - 15000 lei

    Contactele Аngajatorului

    Descriere post vacant

    Responsabilități Finante:

    • Control Prețuri și a costurilor de achizitie si productie.
    • Control al proceselor interne, în conformitate cu cerințele Grupului
    • Pregateste informatii de de raportare financiară
    • Coordonarea funcției de control de credit
    • Asistarea directorului Finanțelor în analiza punctele forte și punctele slabe ale companiei
    • Aplicarea controalelor interne

    Responsabilități HR:

    • Menținerea și controlul datelor cu privire la resurselor umane  in soft al grupului.
    • Planurile de formare profesionala elaborate în domeniile necesare.
    • Comunicarea cu HR HQ
    • Relația cu compania de outsourcing salarizare și Puratos (informații de intrare și rapoarte / rezultate)

    Cerinţe:

    • Studii superioare în Economie sau / și Master în Economie
    • Experiență în Finanțe depusă (Contabilitate / Raportare) de cel puțin 5 ani;
    • Cunoașterea standardelor internaționale și naționale de raportare financiară
    • Cunoașterea limbii române, limbilor engleza este obligatorie
    • Abilități PC (Windows, competență MS Office-Excel, experienta de sistem ERP, Wizcount este un plus)
    • Permis de conducere.
    • Capacitatea de a îndeplini sarcinile într-un timp specificat
    • Abilitatea de a lucra sub presiune și termene stricte
    • Capacitatea de a analiza, organiza și monitoriza
    • Capacitatea de a învăța, dorința de a îmbunătăți abilitățile, mintea analitică;
    • Sociabilitate, inițiativă, responsabilitate, munca grea;
    • Onestitate, decență, politețe;
    • Dorința de a se dezvolta

    Salariu propus 15.000 brut

    Încă nu ai CV? Atunci descarcă model sau vezi câteva sfaturi cum să scrii CV-ul corect

    Joburi asemănătoare

    • Full Time
    • 01.02.2017
    • Full Time
    • 17.02.2017
    • Full Time
    • 12.01.2017