locuri-de-munca

Expert Creditare Chisinau

  • OK CREDIT

    Mob. Tel/Fax.
  • Full Time
  • La acest job au aplicat: 0
    Vizualizări: 27
    Full Time
    Publicitate 11.10.2017 12 zile în urmă

    Detalii job

    • Studii: Fără studii
    • Experiență: fără experiență
    • Salariu: Negociabil

    Contactele Аngajatorului

    Descriere post vacant

    PRINCIPALELE SARCINI DE MUNCĂ:
    - Promovarea produselor de creditare și atragerea clienților;

    - Analiza cererilor de împrumut şi afacerilor;
    - Întocmirea dosarelor de creditare;
    - Planificarea şi raportarea activităţii.

    CERINŢE:

    - Persoana energica cu dorinta de dezvoltare personala si ascensiune in cariera
    - Cunoasterea calculatorului la nivel de utilizator experimentat, MC Office, 1C
    - Cunoasterea limbilor romana si rusa
    - Experienta de lucru anterioara nu este necesara
    - Disponibilitatea de a calatori peste hotare in interes de serviciu

    RECOMPENSA:
    - Pachet salarial competitiv si motivant
    - Dezvoltare profesionala intensiva
    - Activitate intr-un mediu dinamic si profesionist
    - Cariera prospera

    Persoanele interesate urmeaza sa transmita CV-ul cu fotografie (obligatoriu) la adresa hr@ok-credit.md cu indicarea postului pentru care se aplica.

    Interviul va fi acordat doar persoanelor selectate

    Încă nu ai CV? Atunci descarcă model sau vezi câteva sfaturi cum să scrii CV-ul corect

    Joburi asemănătoare

    HR CONSULTING
    • Full Time
    • 22.09.2017
    • Full Time
    • 22.08.2017

    HR ASIG
    • Full Time
    • 11.09.2017