locuri-de-munca

Expert Creditar

  • Imprumut md

    Mob. 079779277, 069779277 Tel/Fax. 022857117
  • Full Time
  • La acest job au aplicat: 0
    Vizualizări: 96
    Full Time
    Publicitate 10.07.2017 2 luni în urmă

    Detalii job

    • Studii: Universitare
    • Experiență: 1 - 3 ani
    • Salariu: Negociabil

    Contactele Аngajatorului

    Descriere post vacant

    Compania de microfinanțare anunță selectarea personalului pentru funcția vacantă de Expert Creditar.
    Cerinţe:

    studii superioare;

    abilităţi de comunicare și negociere;

    cunoașterea limbilor română şi rusă;

    cunostințe PC;

    experiență în domeniu minim 1 an.

    Noi vă oferim:

    pachet social complet;

    salariu lunar stabil+bonusuri (un sistem de bonusuri și prima care depinde numai de rezultatele muncii);

    lucru stabil într-un colectiv profesionist;

    instruirea și dezvoltarea pe plan profesional.

    Graficul de muncă: zi lucrătoare – de la 7.00 până la 14.00 și de la 14.00 pâna la 21.00 (două schimburi: peste o săptămână). Zi liberă — duminică.
    Persoanelor interesate recomandam transmiterea CV-ului la e-mail.

    Încă nu ai CV? Atunci descarcă model sau vezi câteva sfaturi cum să scrii CV-ul corect

    Joburi asemănătoare

    • Full Time
    • 20.08.2017

    SUPER CREDIT SRL
    • Full Time
    • 22.09.2017
    • Full Time
    • 12.07.2017