Caută locuri de muncă sau CV-ul dorit

Elit-Tehnica își lărgește echipa!

IM Elit Tehnica SRL

216 vizualizări
La acest job au aplicat: 0 candidați
Data publicării: 04.05.2018

REPREZENTANT COMERCIAL

Cerințe față de candidat:
- Dorința de a se dezvolta și a învăța ceva nou;
- Abilități excelente de comunicare;
- Cunoașterea limbilor română și rusă (la nivel de comunicare);
- Energic, responsabil, organizat, comunicabil, rezistent la stres;
- Abilități de lucru în echipă.

Responsabilități:
- Consultarea clienților în birou și prin telefon;
- Stabilirea și menținerea relațiilor cu clienții;
- Extinderea bazei de date cu clienți;
- Participarea la negocieri comerciale.

Noi oferim:
- Instruire gratuită, training-uri pentru sporirea calificării;
- Salariu motivant;
- Angajare oficială și întreg pachet social;
- Perspectivă de creștere profesională rapidă;
- Număr de telefon corporativ;
- Mediu de lucru modern, colectiv tînăr și prietenos.

Grafic de lucru:
Luni – vineri, 08:30 -17:30, cu pauză de masă;

Dacă ești pregătit de propunerea noastră, atunci expediază-ne CV-ul tău (obligatoriu cu poză) cît mai curînd, la adresa de email indicată mai jos, stipulînd POSTUL vacant pentru care aplici în tema scrisorii. Suntem dispuși să analizăm fiecare feedback.
* Doar candidații selectați vor fi invitați la interviu!

Informații de contact:
Telefon: 022 855 711 / 068 168 861
E-mail: office@elit-tehnica.md

Domeniu

  • Studii: Universitare
  • Experiență: fără experiență
  • Salariu: Negociabil
  • Program de lucru: Full-time

Contactele Аngajatorului

Încă nu ai CV? Atunci descarcă model sau vezi câteva sfaturi cum să scrii CV-ul corect

Joburi asemănătoare

  • Part Time
  • 04.05.2018
Nu ai găsit jobul dorit, încearcă formularul de mai jos
Publicitate

Moldova Agroindbank
Puterea stă în noi

Învață lucruri interesante și misterioase despre lumea în care trăim

Citește aici

Anunță-mă prin E-mail despre un nou Job sau CV adăugat