locuri-de-munca

Electromontor

  • StarNet

    Mob. Tel/Fax.
  • Full Time
  • La acest job au aplicat: 16
    Vizualizări: 4388
    Full Time
    Publicitate 22.04.2015 1 an în urmă

    Detalii job

    • Studii: Medii speciale
    • Experiență: 1 - 3 ani
    • Salariu: Negociabil

    Contactele Аngajatorului

    Descriere post vacant

    Responsabilităţi:

    • Executarea lucrarilor la constructia retelelor telecomunicatii, instalarea de cablu FO
    • Executarea lucrarilor cu instrumnetele electrice.

    Cerinţe:

    • Calificarea de electromontor, sudor – electric ,in domeniul reteretelelor electrice interne, este un avantaj;
    • Cunostinte in domeniul tehnicii de telecomunicatii;
    • Studii Tehnice – speciale, domeniul Telecomunicatii;
    • Experienta minim 1 ani in domeniu;
    • Responsabilitate, punctualitate, seriozitate.

    Compania StarNet oferă: avansare profesionala in domeniul IT, salariu motivant, lucru intr-o echipa de profesionisti.

    Persoanele interesate sunt invitate sa trimita un CV in atentia Departamentului Resurse Umane pe adresa angajare@starnet.md  cu specificarea postului - Electromontor.

    Doar persoanele selectate vor fi contactate.

    Încă nu ai CV? Atunci descarcă model sau vezi câteva sfaturi cum să scrii CV-ul corect

    Joburi asemănătoare

    • Full Time
    • 20.03.2017
    • Full Time
    • 25.12.2014