Caută locuri de muncă sau CV-ul dorit

Electromontor

HR Consulting

75 vizualizări
La acest job au aplicat: 0 candidați
Data publicării: 21.04.2018

Compania HR-Consulting la solicitarea clientului său, este în căutarea candidaților pentru postul vacant:

Despre companie:
Companie națională, unul dintre liderii în domeniul comunicațiilor electronice din Republica Moldova.

Profilul candidatului:
 Educație:
● Studii tehnice medii: Experiență în domeniul telecomunicațiilor;

Abilități:
● Cunoașterea limbii române la nivelul exercitării funcției în cadrul companiei;
● Deschidere spre comunicare verbală și scrisă;
● Adaptabilitate sporită la stres și lucru peste program în cazuri de opriri accidentale și alte situații excepționale;
● Capacitate medie de analiză/diagnosticare tehnică, evaluare, sinteză și luare de decizii;
● Disponibilitatea de a efectua deplasări pe teritoriul RM.

Responsabilități:
● Executarea lucrărilor de construcție conform proiectelor;
● Lucrări de dezvoltare și mentenanță a infrastructurii;
● Construcția rețelelor de comunicații.

Beneficii:
● Pachet salarial atractiv și motivant;
● Posibilitatea de a frecventa training-uri de creștere a calificației;
● Perspectiva de a dezvolta o carieră în domeniul telecomunicațiilor.

Contacte:
Cei interesați sunt rugați să transmită CV la adresa de email: search.for.staff.hrc@gmail.com ; În CV indicați postul vacant: “IM2V”

sau să apeleze tel.022 202986

  • Studii: Medii speciale
  • Experiență: 1 - 3 ani
  • Salariu: Negociabil
  • Program de lucru: Full-time

Contactele Аngajatorului

Încă nu ai CV? Atunci descarcă model sau vezi câteva sfaturi cum să scrii CV-ul corect

Joburi asemănătoare

bi fashion
  • Full Time
  • 15.03.2018

IM EFES VITANTA MOLDOVA BREWERY S.A.
  • Full Time
  • 12.01.2018
Nu ai găsit jobul dorit, încearcă formularul de mai jos
Publicitate

Moldova Agroindbank
Puterea stă în noi

Învață lucruri interesante și misterioase despre lumea în care trăim

Citește aici

Anunță-mă prin E-mail despre un nou Job sau CV adăugat