Caută locuri de muncă sau CV-ul dorit

Economist în domeniul producere

Linia H2O

136 vizualizări
La acest job au aplicat: 0 candidați
Data publicării: 09.10.2018

Grupul de companii „Linia H2O”, în contextul extinderii și diversifIcării sortimentului, anunță concurs pentru ocuparea funcției vacante de:

Cine suntem:

  • Grupul de companii „Linia H2O” cu o istorie de peste 20 de ani pe piața Republicii Moldova, este unul din liderii pieței comerțului cu gresie, faianță, obiecte sanitare și propria producere a mobilei pentru baie.

Căutăm o persoană care are:

  • Capacitate de analiză şi sinteză
  • Gîndire analitică
  • Atenţie la detalii şi abilităţi de identificare a riscurilor
  • Studii superioare (cu profil în economie / finanțe / business)
  • Cunoașterea normelor legislative
  • Cunoștințe de lucru în programa 1C
  • Utilizator experimentat de lucru în Excel
  • Experiență în domeniu de cel puțin 2-3 ani
  • Experiență anterioară în domeniul analizei financiare / contabilitate / producere (avantaj)
  • Disponibilitate pentru deplasări pe teritoriul R.M.
  • Cunoașterea l.române și l. rusă

Responsabilități de bază:

  • Calculul costurilor
  • Planificarea producerii
  • Analiza stocurilor de materiale
  • Pregătirea dărilor de seamă periodice (cu privire la stocuri, costuri, producere, ș.a.)
  • Planificarea achizițiilor de materie primă
  • Prelucrarea și gestionarea informației economico-financiare și întocmirea rapoartelor financiare
  • Elaborarea bugetelor pe tipuri de cheltuieli
  • Analiza, interpretarea și prelucrarea rapoartelor financiare

Oferim:

  • Sistem de remunerare bazat pe performanță și rezultate
  • Posibilitatea de a lucra într-un colectiv prietenos și focusat pe rezultat
  • Oportunitate de dezvoltare profesională și creștere în carieră

Dacă sunteți omul cifrelor și domeniul dat Vă este interesant, atunci, puteți transmite CV-ul la adresa: hr@liniah2o.md , cu indicarea în tema scrisorii a denumirii postului vacant.

*Doar persoanele selectate vor fi contactate
Vă așteptăm în Echipa noastră!
  • Studii: Universitare
  • Experiență: 1 - 3 ani
  • Salariu: Negociabil
  • Program de lucru: Full-time

Contactele Аngajatorului

Încă nu ai CV? Atunci descarcă model sau vezi câteva sfaturi cum să scrii CV-ul corect

Joburi asemănătoare

  • Full Time
  • 26.03.2018
  • Full Time
  • 12.10.2018
Nu ai găsit jobul dorit, încearcă formularul de mai jos
Publicitate

Moldova Agroindbank
Puterea stă în noi

Învață lucruri interesante și misterioase despre lumea în care trăim

Citește aici

Anunță-mă prin E-mail despre un nou Job sau CV adăugat