locuri-de-munca

Economist evidență contabilă și analiza activității economice

  • Steinel Electronic SRL

    Mob. Tel/Fax.
  • Full Time
  • La acest job au aplicat: 0
    Vizualizări: 94
    Full Time
    Publicitate 21.06.2017 1 lună în urmă

    Detalii job

    • Studii: Universitare
    • Experiență: 1 - 3 ani
    • Salariu: Negociabil

    Contactele Аngajatorului

    Descriere post vacant

    Cerințe:

    - Studii superioare economice;

    - Experiența de minim 3 ani

    - Operare avansată PC, MS Office (SAP constituie avantaj)

    - Limba Engleză nivel avansat (limba Germana constituie avantaj)

    - Spirit organizatoric, angajament, capacitate de sinteză și analiză

    Responsabilități:

    Se implică și acordă un suport permanent în activitatea finaciară a firmei

    Remunerare:

    - Pachetul standard de facilități, conform legislației RM;

    - Prânz gratuit.

    Persoanele interesate sunt rugate să depună CV-urile în limba română şi engleză/germană la  info@steinel.md cu mențiune "CV Economist evidență contabilă și analiza activității economice" în antet.

    Vor fi contactați doar candidații selectați pentru convorbire.

    Încă nu ai CV? Atunci descarcă model sau vezi câteva sfaturi cum să scrii CV-ul corect

    Joburi asemănătoare

    Veo Worldwide Services
    • Full Time
    • 03.07.2017

    Dulcinella
    • Full Time
    • 16.06.2017

    Strategic Media SRL
    • Full Time
    • 29.05.2017