Caută locuri de muncă sau CV-ul dorit

Economist evidență bunuri materiale

DARWIN

199 vizualizări
La acest job au aplicat: 0 candidați
21 zile în urmă

Cerinte față de candidați:

  • Studii economice superioare (preferabil contabile);
  • Experiența în domeniu este binevenita;
  • Cunoștințe avansate de operare PC (MS Office Excel, Word; 1C);
  • Cunoașterea limbilor română și rusă;
  • Gindire analitica;
  • Responsabilitate, mobilitate, onestitate, disciplină, abilitati de lucru in echipa.

Responsabilități:

  • Întocmirea rapoartelor interne/externe;
  • Efectuarea de analize și studii privind eficiența economică;
  • Efectuarea prognozelor și analiza indeplinirii acestora;
  • Efectuarea inventarierilor de marfuri si mijloace fixe;
  • Evidenta mijloacelor fixe in companie.

Oferim:

  • Pachet salarial motivant;
  • Lucru într-o echipă tînără si ambitioasa;
  • Perspective in dezvoltării carierei.

Dacă ești interesat, trimite CV-ul cu poză pe: resurseumane@darwin.md indicând în subiect postul vacant.

De ce Darwin?
Vezi aici: https://www.facebook.com/DarwinMoldova/videos/701434040028430/

DARWIN

Despre companie

Ne-am lansat în Republica Moldova în Martie 2013, ca să revoluționăm piața de produse electronice. Am ocupat o poziție de lider și de atunci piața s-a schimbat radical. Retail-ul a devenit colorat, stilat, neobișnuit și emoționant! PRIN CE NE DIFERENȚIEM? Darwin ...

  • Studii: Universitare
  • Experiență: fără experiență
  • Salariu: Negociabil
  • Program de lucru: Full-time

Contactele Аngajatorului

Încă nu ai CV? Atunci descarcă model sau vezi câteva sfaturi cum să scrii CV-ul corect

Joburi asemănătoare

Mobiasbanca
  • Full Time
  • 02.06.2017

IQ Consulting SRL
  • Full Time
  • 26.12.2017

Linia H2O
  • Full Time
  • 19.12.2017
Nu ai găsit jobul dorit, încearcă formularul de mai jos
Publicitate

Moldova Agroindbank
Puterea stă în noi
Anunță-mă prin E-mail despre un nou Job sau CV adăugat