locuri-de-munca

ECONOMIST

  • SRL Maestro-Nut

    Mob. 079922333 Tel/Fax. 022212066
  • Full Time
  • La acest job au aplicat: 1
    Vizualizări: 112
    Full Time
    Publicitate 12.07.2017 1 lună în urmă

    Detalii job

    • Studii: Universitare
    • Experiență: 1 - 3 ani
    • Salariu: 5000 - 15000 lei

    Contactele Аngajatorului

    Descriere post vacant

    Compania “MAESTRO-NUT” S.R.L. anunta vacanta pozitia de ECONOMIST

    Responsabilitati :

    • Capacitatea de a interpreta contabile de gestionare a informațiilor pentru regizor.
    • Abilitatea de a converti de mărfuri și de mărfuri - bani în rapoartele analitice și comerciale.
    • Înțelegerea semnificației contului și de circulație administrative principiile de prelucrare a informațiilor în cadrul întreprinderii.

    Cerinţe faţă de candidaţi:

    • Studii superioare în economie.
    • Experiența cu software de contabilitate
    • Vârsta 30 - 50 de ani
    • Experiența într-o poziție similară, timp de cel puțin 3 ani (departamentele de planificare sunt binevenite)
    • Dezvoltarea de cunoștințe și abilități de planuri de afaceri, planuri financiare, proiecte.

    Conditii :

    • Salariu stabil
    • Posibilitatea de dezvoltare si crestere in cariera
    • Colectiv tinar si prietenos

    Persoanele cointeresate pot expedia CV-ul la adresa : hr@maestro-nut.com, , indicând pozitia pentru care aplică  / sau sa ne contactati 079922333 * 022-212066

    Încă nu ai CV? Atunci descarcă model sau vezi câteva sfaturi cum să scrii CV-ul corect

    Joburi asemănătoare

    Mteam
    • Full Time
    • 01.08.2017

    Strategic Media SRL
    • Full Time
    • 29.05.2017

    HR-Consulting
    • Full Time
    • 18.07.2017