locuri-de-munca

Distribution Associate Orașul Bălți

  • HR-Consulting

    Mob. Tel/Fax. +37322876556
  • Full Time
  • La acest job au aplicat: 0
    Vizualizări: 32
    Full Time
    Publicitate 12.12.2017 8 zile în urmă

    Detalii job

    • Studii: Universitare
    • Experiență: 1 - 3 ani
    • Salariu: Negociabil

    Contactele Аngajatorului

    Descriere post vacant

    Compania HR-Consulting la solicitarea clientului sau, este in cautarea candidatilor pentru postul vacant:

    Distribution Associate
    Orașul Bălți

    Compania:
    Companie iternationala, sector FMCG

    Scopul Poziției:
    Dezvoltă și menține relația cu distribuitorul în scopul atingerii obiectivelor de distributie, merchandising si clienti activi.

    Responsabilități:
    • Să vină cu propuneri de idei și soluții pentru dezvoltarea afacerii în teritoriu
    • Să contribuie la creșterea influenței Companiei JTI în teritoriul alocat prin implementarea strategiei de acoperire
    • Sa construiască și să dezvolte relații de business cu partenerii strategici din teritoriu în vederea creșterii distribuției
    • Să contribuie activ la îndeplinirea obiectivelor de business de către distribuitor, în standarde înalte de calitate
    • Să susțină activ dezvoltarea echipei Distribuitorului în ariile cheie
    • Să cunoască tendințele și informațiile relevante afacerii de tutun în teritoriul alocat

    Calificări și experiență:
    • Studii superioare
    • Minim 1 an de experiență în vânzări, în FMCG.
    • Experiență în management de echipă reprezintă un avantaj
    • Permis de conducere, categoria B
    • Cunoștințe de operare a MS Office si a tehnologiilor informaționale (Excel, Power Point, Word)
    • Abilități de organizare și planificare
    • Orientare spre client, deschidere
    • Cunoașterea limbii engleze reprezintă un avantaj

    Cei interesati pot transmite CV la adresa email: AN80@SEARCH4STAFF.COM; In CV indicati codul postului vacant: TM-CS

    Telefon de contact : 022-876556

    CV-urile vor fi analizate, iar candidatii care corespund cerintelor vor fi invitati la interviu.

    Încă nu ai CV? Atunci descarcă model sau vezi câteva sfaturi cum să scrii CV-ul corect

    Joburi asemănătoare

    • Full Time
    • 28.11.2017
    • Full Time
    • 12.10.2017

    HR-Consulting
    • Full Time
    • 10.10.2017