Caută locuri de muncă sau CV-ul dorit

English speaking dispatcher

DMV CONSULTING TRANS SRL

289 vizualizări
La acest job au aplicat: 1 candidați
Data publicării: 27.02.2018

Responsabilitatile postului:

- supravegherea in permanenta a camioanelor din gestiune;

- transmiterea detaliilor catre conducatorii auto (loc incarcare/descarcare, tipul marfii) și mentinerea legaturii cu acestia

- stabilirea si comunicarea traseelor optime de deplasare si monitorizarea curselor;

- planificarea, oragnizarea si coordonarea activitatilor de transport zilnice;

Cerinte:

- conoașterea limbilor engleză, rusa, română;

- abilități de comunicare, planificare si organizare a activitaților;

- spirit analitic, seriozitate, punctualitate.

Compania oferă:

- instruire gratuită;

- salariu atractiv;

- posibilitatea de a lucra într-un colectiv tînăr și prietenos;

- posibilitatea de dezvoltare și de creștere în carieră;

- salariu pînă la 1000 usd.

  • Studii: Fără studii
  • Experiență: fără experiență
  • Salariu: Negociabil
  • Program de lucru: Full-time

Contactele Аngajatorului

Încă nu ai CV? Atunci descarcă model sau vezi câteva sfaturi cum să scrii CV-ul corect

Joburi asemănătoare

  • Full Time
  • 20.12.2017

CLM TRANS Logistica
  • Full Time
  • 08.05.2018

  • Full Time
  • 26.02.2018
Nu ai găsit jobul dorit, încearcă formularul de mai jos
Publicitate

Moldova Agroindbank
Puterea stă în noi

Învață lucruri interesante și misterioase despre lumea în care trăim

Citește aici

Anunță-mă prin E-mail despre un nou Job sau CV adăugat