locuri-de-munca

Dispatcher

  • Gate Trans

    Mob. +37379179774 Tel/Fax.
  • Full Time
  • La acest job au aplicat: 0
    Vizualizări: 66
    Full Time
    Publicitate 09.11.2017 15 zile în urmă

    Detalii job

    • Studii: Fără studii
    • Experiență: fără experiență
    • Salariu: 6000 - lei

    Contactele Аngajatorului

    Descriere post vacant

    Companie Americana de transport anunta Concurs de ANGAJARE pentru departamentul de logistica.

    Lucru in oficiu - Chisinau - Centru. 3 locuri vacante pentru pozitiile Dispatcher si Supervisor.

    Ce oferim?
    1. Formare profesionala achitata de companie
    2. Salariu de la 400$, in dependenta de functia ocupata si de prestarea efectiva
    3. Lucru stabil
    4. Perspectiva de avansare / posibilitatea de a fi transferat ulterior la oficiul din SUA
    5. Oficiu bine utilat in centrul orasului

    Conditii de baza:
    - cunoastere foarte buna a limbii engleze;
    - capacitatea de a lucra la PC;
    - diponibilitate pentru orar de lucru de luni-vineri - 14:00-23:00
    - abilitate organizatorica
    - capacitatea de a ramane focusat pe obiectiv chiar si in momente tensionate

    Cunosti pe cineva interesat care ar corespunde - fa un SHARE!

    Crezi ca esti TU cel/cea de care avem nevoie - Trimite CV-ul tau la hr@gatetrans.net sau suna acum la 079179774 pentru programare la interviu.

    Încă nu ai CV? Atunci descarcă model sau vezi câteva sfaturi cum să scrii CV-ul corect

    Joburi asemănătoare

    • Full Time
    • 08.09.2017

    Sili & Blocksdorff Transport UG
    • Full Time
    • 19.09.2017

    HR-Consulting
    • Full Time
    • 19.10.2017