locuri-de-munca

DIRECTOR RETEA MAGAZINE

  • HR-Consulting

    Mob. Tel/Fax. 022-876556
  • Full Time
  • La acest job au aplicat: 0
    Vizualizări: 185
    Full Time
    Publicitate 30.06.2017 2 luni în urmă

    Detalii job

    • Studii: Universitare
    • Experiență: 3 - 5 ani
    • Salariu: Negociabil

    Contactele Аngajatorului

    Descriere post vacant

    Compania HR-Consulting la solicitarea clientului sau, este in cautarea candidatilor pentru postul vacant:

    Compania:
    Unul dintre liderii pietei locale de producere si comercializare a produselor de carne si mezeluri

    Responsabilitati principale:
    •Propune si implementeaza politica de vanzari la nivelul retelei de magazine; elaboreaza planul de dezvoltare a retelei;
    •Participa intens si activ la realizarea obiectivelor calitative, dar si cantitative si la atingerea targetului de vanzari;
    •Dezvolta, coordoneaza si motiveaza echipa din subordine in vederea atingerii obiectivelor de vanzari;
    •Este responsabil de managementul eficient al stocului de marfa din magazine;
    •Monitorizeaza piata de profil din domeniul carnii si a preparatelor din carne;
    •Analizeaza competitia si situatia pietei de profil (preturi, sortiment) si propune actiuni de eficientizare a vanzarilor;
    •Concepe si implementeaza strategii de vanzare pe termen scurt si lung;
    •Analizeaza periodic activitatea de vanzari,  intocmeste rapoarte propunand solutii de imbunatatire a activitatii de vanzare prin reteaua de magazine;
    •Propune mijloace de fidelizare a clientilor;
    •Asigurara un nivel inalt de deservire in cadrul magazinelor;

    Cerinte de baza:
    •Studii superioare;
    •Experienta in domeniul retail sau pe o pozitie similara de min 2 ani
    •Romana, Rusa si Engleza – nivel avansat;
    •Cunostinte avansate operare PC;
    •Abilitati de lucru cu cifrele (analiza rapoarte vanzari);
    •Calitati personale: integritate, transparenta, responsabilitate, initiativa, orientare catre solutii si rezultate, perseverenta;
    •Abilitati excelente de comunicare scrisa si verbala si capacitatea de a mobiliza echipa printr-o atitudine deschisa si pozitiva

    Compania ofera:
    •Salariu motivant si bonusuri aditionale
    •Prinz gratuit
    •Abonament la sport gratuit
    •Automobil de serviciu

    Cei interesati pot transmite CV la adresa email: AN20@SEARCH4STAFF.COM
    Telefon de contact : 022-876556

    In CV indicati codul postului vacant:  DRM

    CV-urile vor fi analizate, iar candidatii care corespund cerintelor vor fi invitati la interviu.

    Va multumim pentru timpul acordat.

    Încă nu ai CV? Atunci descarcă model sau vezi câteva sfaturi cum să scrii CV-ul corect

    Joburi asemănătoare

    • Full Time
    • 16.08.2017
    • Full Time
    • 19.06.2017