Caută locuri de muncă sau CV-ul dorit

Director Filială or. Chisinau

Mobiasbanca

897 vizualizări
La acest job au aplicat: 1 candidați

BC „Mobiasbancă – Groupe Societe Generale” S.A. anunţă post vacant:

Director Filială or. Chisinau

Misiune post: Asigurarea gestiunii activităţii Filialei

Responsabilităţi:

  • Elaborarea şi monitorizarea aplicării planului de acţiuni comerciale, coordonarea procesului de vânzare şi promovare a produselor bancare;
  • Gestionarea şi motivarea echipei filialei;
  • Asigurarea repartizării bugetului pe vânzători şi realizarea acestuia în conformitate cu obiectivele comerciale ale Grupului;
  • Administrarea şi dezvoltarea continuă a portofoliului de clienţi/produse/servicii ale filialei;
  • Gestiunea riscurilor aferente activităţii Filialei.

Cerinţe:

  • Studii superioare economice;
  • Experienţă bancară minim 3 ani;
  • Experienţa în domeniul creditării şi deservirii clienţilor;
  • Cunoştinţe avansate de aplicare a MS Office;
  • Cunoaşterea limbilor: engleză / franceză va constitui un avantaj.

Profilul candidatului:

  • Capacitate de animare şi gestionare a echipei;
  • Orientare către client şi capacitate de a răspunde rapid şi eficient solicitărilor clienţilor;
  • Capacitate de evaluare permanentă a performanţelor proprii şi a echipei;
  • Comunicare pozitivă, susţinerea şi promovarea schimbărilor;
  • Responsabilitate, flexibilitate şi implicare.

Persoanele interesate sunt invitate să depună CV, indicând postul solicitat însoţit de o scrisoare de intenţie, la adresa: mun. Chişinău, bd. Ştefan cel Mare şi Sfânt 81a, bir. 409, sau prin e-mail: resurse.umane@mobiasbanca.md, fax. 54-19-74.

Informaţii suplimentare la tel.: 022 812 461

Mobiasbanca

Despre companie

"Mobiasbancă"este printre primele bănci ale Republicii Moldova. O bancă inovativă ce s-a dezvoltat dinamic pe parcursulactivităţii sale.Bancă comercială universală orientată spre deservirea atât a clienţilor corporativi, cât şi a celor ...

  • Studii: Universitare
  • Experiență: 3 - 5 ani
  • Salariu: Negociabil
  • Program de lucru: Full-time

Contactele Аngajatorului

Încă nu ai CV? Atunci descarcă model sau vezi câteva sfaturi cum să scrii CV-ul corect

Joburi asemănătoare

Casa Morosan SRL
  • Full Time
  • 07.09.2018

ProCredit Bank S.A.
  • Full Time
  • 19.05.2017
Nu ai găsit jobul dorit, încearcă formularul de mai jos
Publicitate

Moldova Agroindbank
Puterea stă în noi

Învață lucruri interesante și misterioase despre lumea în care trăim

Citește aici

Anunță-mă prin E-mail despre un nou Job sau CV adăugat