locuri-de-munca

Director executiv

  • SBC HR

    Mob. Tel/Fax.
  • Full Time
  • La acest job au aplicat: 0
    Vizualizări: 40
    Full Time
    Publicitate 28.11.2017 13 zile în urmă

    Domeniu

    Detalii job

    • Studii: Universitare
    • Experiență: 1 - 3 ani
    • Salariu: Negociabil

    Contactele Аngajatorului

    Descriere post vacant

    Compania- lider în vânzările de rulmenți industriali din Moldova, vă invită să participați la concursul pentru ocuparea postului vacant de Director Executiv

    Avantajele de care dispune compania:

    - Existența unei baze de clienți

    - Instruirea angajaților și participarea la traininguri

    - Creștere profesională, deplasări în afara țării
    Noi oferim:

    - Grafic de lucru: 5 zile în săptămînă de la 09:00 pînă la 18:00 / Sâmbâta, de la ora  10:00 până la  14:00
    - Angajare oficială
    - Pachet social

    - Dezvoltare profesională (instruiri, traininguri)

    Responsabilități:
    - Realizarea obiectivelor propuse, performanța financiară a rețelei

    - Realizarea strategiilor de dezvoltarea a companiei

    - Elaborarea unei strategii de motivare a personalului

    - Dezvoltarea și creșterea indicatorilor financiari

    - Coordoarea și controlul personalului din subordine

    Cerințe:

    - Studii superioare în doemniul economiei
    - Experiență profesională într-o poziție similară nu mai puținde 3 ani
    - Cunoașterea limbilor română și rusă

    Vă rugăm să expediați CV-ul la adresa: job@sbc-hr.md

    Telefon: +373 68695904

    Încă nu ai CV? Atunci descarcă model sau vezi câteva sfaturi cum să scrii CV-ul corect

    Joburi asemănătoare

    • Full Time
    • 15.09.2017

    Logistica
    • Full Time
    • 28.11.2017
    • Full Time
    • 21.09.2017