Caută locuri de muncă sau CV-ul dorit

Director executiv

SBC HR

258 vizualizări
La acest job au aplicat: 0 candidați
Data publicării: 13.12.2017

Compania- lider în vânzările de rulmenți industriali din Moldova, vă invită să participați la concursul pentru ocuparea postului vacant de Director Executiv

Avantajele de care dispune compania:

- Existența unei baze de clienți

- Instruirea angajaților și participarea la traininguri

- Creștere profesională, deplasări în afara țării
Noi oferim:

- Grafic de lucru: 5 zile în săptămînă de la 09:00 pînă la 18:00 / Sâmbâta, de la ora  10:00 până la  14:00
- Angajare oficială
- Pachet social

- Dezvoltare profesională (instruiri, traininguri)

Responsabilități:
- Realizarea obiectivelor propuse, performanța financiară a rețelei

- Realizarea strategiilor de dezvoltarea a companiei

- Elaborarea unei strategii de motivare a personalului

- Dezvoltarea și creșterea indicatorilor financiari

- Coordoarea și controlul personalului din subordine

Cerințe:

- Studii superioare în doemniul economiei
- Experiență profesională într-o poziție similară nu mai puținde 3 ani
- Cunoașterea limbilor română și rusă

Vă rugăm să expediați CV-ul la adresa: job@sbc-hr.md

Telefon: +373 68695904

Domeniu

  • Studii: Universitare
  • Experiență: 1 - 3 ani
  • Salariu: Negociabil
  • Program de lucru: Full-time

Contactele Аngajatorului

Încă nu ai CV? Atunci descarcă model sau vezi câteva sfaturi cum să scrii CV-ul corect

Joburi asemănătoare

  • Full Time
  • 26.01.2018
  • Full Time
  • 06.12.2017

Prograin Organic
  • Full Time
  • 25.01.2018
Nu ai găsit jobul dorit, încearcă formularul de mai jos
Publicitate

Moldova Agroindbank
Puterea stă în noi
Anunță-mă prin E-mail despre un nou Job sau CV adăugat