locuri-de-munca

Director departament distribuție

  • SBC HR

    Mob. Tel/Fax.
  • Full Time
  • La acest job au aplicat: 0
    Vizualizări: 54
    Full Time
    Publicitate 07.12.2017 14 zile în urmă

    Domeniu

    Detalii job

    • Studii: Universitare
    • Experiență: 1 - 3 ani
    • Salariu: Negociabil

    Contactele Аngajatorului

    Descriere post vacant

    Furnizor principal de piese de schimb pentru autoturisme și camioane lansează concurs pentru poziția de Director al departamentului de distribuție

    Noi oferim:
    - Angajare oficială
    - Pachet social
    - Graficul de lucru: 5 zile în săptămână, de la ora 09:00 până la 17:00

    - Compensarea cheltuielilor de telefonie mobilă

    - Dezvoltare profesională

    - Automobil de serviciu sau compensarea cheltuielilor legate de deplasare / amortizare

    - Traininguri, couching

    Responsabilități:

    - Definirea, organizarea, managementul și controlul politicii de vânzare a companiei
    - Purtarea discuțiilor și negocierilor cu clienții-cheie, repreyentând interesele organizației

    - Asigurarea implementarii planurilor de vânzari

    - Controlul creanțelor

    - Menținerea loialității clienților existenți ai companiei, căutarea și atragerea clienților noi, dezvoltarea și unor noi canale de vânzări

    - Coordonarea activității cu alte departamente ale companiei,  în conformitate cu instrucțiunile și reglementările stabilite

    - Asigurarea și coordonarea unui proces logistic calitativ

    - Controlul prețurilor de vânzare, elaborarea unor propuneri privind necesitatea modificării politicii actuale a prețurilor

    Cerinţe:
    - Studii superioare în economie

    - Experiență de lucru în vânzări (funcție de conducere)

    - Cunoștințe avansate PHP și MySQL
     - Ulizator experimentat MS Office (MS Excel; MS Word; MS PowerPoint; Project)

    - Cunoaștere excelentă a limbilor română și rusă și engleză

    Telefon: +373 68695904

    Încă nu ai CV? Atunci descarcă model sau vezi câteva sfaturi cum să scrii CV-ul corect

    Joburi asemănătoare

    • Full Time
    • 16.11.2017

    PRETURI PENTRU TINE SRL
    • Full Time
    • 15.09.2017
    • Full Time
    • 28.11.2017