Caută locuri de muncă sau CV-ul dorit

Director departament distribuție

SBC HR

243 vizualizări
La acest job au aplicat: 0 candidați
Data publicării: 13.12.2017
2 luni în urmă

Furnizor principal de piese de schimb pentru autoturisme și camioane lansează concurs pentru poziția de Director al departamentului de distribuție

Noi oferim:
- Angajare oficială
- Pachet social
- Graficul de lucru: 5 zile în săptămână, de la ora 09:00 până la 17:00

- Compensarea cheltuielilor de telefonie mobilă

- Dezvoltare profesională

- Automobil de serviciu sau compensarea cheltuielilor legate de deplasare / amortizare

- Traininguri, couching

Responsabilități:

- Definirea, organizarea, managementul și controlul politicii de vânzare a companiei
- Purtarea discuțiilor și negocierilor cu clienții-cheie, repreyentând interesele organizației

- Asigurarea implementarii planurilor de vânzari

- Controlul creanțelor

- Menținerea loialității clienților existenți ai companiei, căutarea și atragerea clienților noi, dezvoltarea și unor noi canale de vânzări

- Coordonarea activității cu alte departamente ale companiei,  în conformitate cu instrucțiunile și reglementările stabilite

- Asigurarea și coordonarea unui proces logistic calitativ

- Controlul prețurilor de vânzare, elaborarea unor propuneri privind necesitatea modificării politicii actuale a prețurilor

Cerinţe:
- Studii superioare în economie

- Experiență de lucru în vânzări (funcție de conducere)

- Cunoștințe avansate PHP și MySQL
 - Ulizator experimentat MS Office (MS Excel; MS Word; MS PowerPoint; Project)

- Cunoaștere excelentă a limbilor română și rusă și engleză

Telefon: +373 68695904

Domeniu

  • Studii: Universitare
  • Experiență: 1 - 3 ani
  • Salariu: Negociabil
  • Program de lucru: Full-time

Contactele Аngajatorului

Încă nu ai CV? Atunci descarcă model sau vezi câteva sfaturi cum să scrii CV-ul corect

Joburi asemănătoare

  • Full Time
  • 27.12.2017
  • Full Time
  • 26.01.2018

ICS ACSEAL GAZ SRL
  • Full Time
  • 25.09.2017
Nu ai găsit jobul dorit, încearcă formularul de mai jos
Publicitate

Moldova Agroindbank
Puterea stă în noi
Anunță-mă prin E-mail despre un nou Job sau CV adăugat