Caută locuri de muncă sau CV-ul dorit

Director departament de vânzări

SBC HR

569 vizualizări
La acest job au aplicat: 2 candidați

Rețeaua națională de laboratoare medicale lansează concursul pentru ocuparea postului de Director departament de vânzări

Noi oferim:

  • Angajare oficială
  • Pachet social
  • Instruire profesională (traininguri, couching)
  • Dezvoltare continuă alături de o echipă profesionistă

Responsabilități:

  • Promovarea si vânzarea echipamentului medical
  • Acordarea informațiilor tehnice si comerciale clienților existenți
  • Realizarea planului lunar si anual de vânzări
  • Urmărirea comenzilor și a contractelor comerciale încheiate cu clienții, în vederea onorării la timp a comenzilor
  • Analiza concurenței si stabilirea de comun acord cu echipa de coordonare a celei mai bune strategii de piață.

Cerinţe:

  • Studii economice
  • Experienţă de lucru în post similar nu mai puțin de 5 ani
  • Cunoașterea excelentă a limbilor română și rusă

Vă rugăm să expediați CV-ul la adresa: office@sbc-hr.md

Telefon: +373 68695904

SBC HR

Despre companie

Агентство Кадровых Решений «SBC-HR» — это единственная компания- провайдер готовых комплексных решений в области управления персоналом и организационного управления. Мы гарантируем, что обратившись к нам, Вы получите технологию, инструмент или специалиста, максимально отвечающего Вашим ...

  • Studii: Universitare
  • Experiență: 5 - 10 ani
  • Salariu: Negociabil
  • Program de lucru: Full-time

Contactele Аngajatorului

Încă nu ai CV? Atunci descarcă model sau vezi câteva sfaturi cum să scrii CV-ul corect

Joburi asemănătoare

Nu ai găsit jobul dorit, încearcă formularul de mai jos
Publicitate

Moldova Agroindbank
Puterea stă în noi

Învață lucruri interesante și misterioase despre lumea în care trăim

Citește aici

Anunță-mă prin E-mail despre un nou Job sau CV adăugat