locuri-de-munca

Director departament de vânzări

  • ROYAL IMOBIL

    Mob. 079244444 Tel/Fax. 022999977
  • Full Time
  • La acest job au aplicat: 0
    Vizualizări: 85
    Full Time
    Publicitate 07.07.2017 1 lună în urmă

    Detalii job

    • Studii: Universitare
    • Experiență: 3 - 5 ani
    • Salariu: 8000 - lei

    Contactele Аngajatorului

    Descriere post vacant

    Compania imobiliară ROYAL IMOBIL este în căutarea persoanelor pentru postul vacant Director Departament de Vânzări, care dorește să lucreze într-un colectiv de profesioniști și să își creeze o carieră de succes în domeniul vânzărilor. Cerințe: Abilități relevante de comunicare și relaționare interpersonală;  Orientare către rezultat;  Credibilitate, seriozitate, pro-activitate, dinamism, autodeterminare și încredere în forțele proprii; Capacitatea de rezolvare promptă a problemelor și de identificarea obiectivelor-țintă, planificate;  Experiență ca team leader este binevenită;  Cunoașterea limbii ruse și române, scris și vorbit, engleză constituie un avantaj. Responsabilități: Coordonarea procesului de conducere;  Organizare managerilor de vânzări; Medierea promptă și corectă a conflictelor; Colaborare prietenoasă cu colegii din cadrul companiei și colaborare rapidă cu aceștia; Ce vă oferim? Oferim oportunitatea de dezvoltare a carierei într-un mediu profesionist a domeniului imobiliar; Programe de pregătire și perfecționare. Training de iniţiere; Un loc de muncă sigur și plăcut; Pachet salarial motivant; Perfecţionare personală şi profesională continuă; Bonusuri pentru productivitate; Condiţii bune de lucru într-o echipă prietenoasă; Sprijin și ajutor din partea echipei; Noi cunoștințe și posibile prietenii. Salariu: 1000-2000 EURO (în funcție de performanțele departamentului de vânzări) Dacă te regăsești în această descriere, atunci trimite CV-ul tău la adresa de email: hr@royal-imobil.md.md . Menționează în subiectul mesajului "Director Departament De Vânzări".

    Încă nu ai CV? Atunci descarcă model sau vezi câteva sfaturi cum să scrii CV-ul corect

    Joburi asemănătoare

    • Full Time
    • 26.07.2017
    • Full Time
    • 10.08.2017