Caută locuri de muncă sau CV-ul dorit

Director de vânzări

SBC HR

191 vizualizări
La acest job au aplicat: 3 candidați

Echipa SBC-HR te invită să participi la concursul de ocupare a postului de Director de vânzări. Clientul nostru este o companie de producere produselor lactate.

Compania oferă:
- Angajare oficială
- Program de lucru: Luni-Vineri, de la 09:00 până la 18:00

- Instruire continuă

- Dezvoltare profesională

Responsabilități principale:

- Planificarea și monitorizarea realizării indicatorilor țintă ai departamentului

- Standardizarea, optimizarea și controlul execuției proceselor de afaceri în cadrul departamentului

- Dezvoltarea și întreținerea relațiilor pe termen lung cu clienți cheie (segmentul HoReCa)

- Căutarea și dezvoltarea de noi canale de distribuție pe piață

- Gestionarea eficientă a personalului, formarea echipei personalului de vânzări

- Monitorizarea performanței financiare, îndeplinirea planurilor de vânzări

Cerinţe:
- Studii superioare
- Experiența profesională într-o poziție similară de la 3 ani
- Cunoașterea limbilor română și rusă

                                 Vă rugăm să expediați CV-ul la adresa: job@sbc-hr.md
                                                       Telefon: +373 68695904

SBC HR

Despre companie

Агентство Кадровых Решений «SBC-HR» — это единственная компания- провайдер готовых комплексных решений в области управления персоналом и организационного управления. Мы гарантируем, что обратившись к нам, Вы получите технологию, инструмент или специалиста, максимально отвечающего Вашим ...

  • Studii: Universitare
  • Experiență: 3 - 5 ani
  • Salariu: Negociabil
  • Program de lucru: Full-time

Contactele Аngajatorului

Încă nu ai CV? Atunci descarcă model sau vezi câteva sfaturi cum să scrii CV-ul corect

Joburi asemănătoare

  • Full Time
  • 24.11.2018
  • Full Time
  • 02.05.2018
  • Full Time
  • 15.01.2019
Nu ai găsit jobul dorit, încearcă formularul de mai jos
Publicitate

Moldova Agroindbank
Puterea stă în noi

Învață lucruri interesante și misterioase despre lumea în care trăim

Citește aici

Anunță-mă prin E-mail despre un nou Job sau CV adăugat