Caută locuri de muncă sau CV-ul dorit

Director de Marketing

SBC HR

271 vizualizări
La acest job au aplicat: 0 candidați
Data publicării: 13.12.2017

Companie industrială, activitatea căreia se bazează pe patru mari direcții este în căutarea unui Director de Marketing

Noi oferim:
- Angajare oficială
- Pachet social

- Acoperirea cheltuielilor convorbirilor telefonice

- Dezvoltare profesională (instruiri, traininguri)

- Posibilitate de dezvoltare a competențelor profesionale în mai multe proiecte simultan

Responsabilități:

- Elaborarea strategiilor de vânzare pe piața locală

- Participarea activă în proiecte de management

- Analiza dinamicii vânzărilor

-  Implementarea strategiei de comunicare și marketing

- Planficarea activităților de marketing și elaborarea bugetelor

- Asigurarea tuturor departamentelor întreprinderii cu informația necesară despre marketing și targetarea pieței

Cerințe:

- Studii superioare: marketing sau economie
- Experiență de lucru în domeniul marketingului
- Cunoașterea excelentă a limbilor română, rusă și engleză

Vă rugăm să expediați CV-ul la adresa: job@sbc-hr.md

Telefon: +373 68695904

  • Studii: Universitare
  • Experiență: 1 - 3 ani
  • Salariu: Negociabil
  • Program de lucru: Full-time

Contactele Аngajatorului

Încă nu ai CV? Atunci descarcă model sau vezi câteva sfaturi cum să scrii CV-ul corect

Joburi asemănătoare

Linia H2O
  • Full Time
  • 19.12.2017

IM EFES VITANTA MOLDOVA BREWERY S.A.
  • Full Time
  • 05.12.2017

  • Full Time
  • 02.11.2017
Nu ai găsit jobul dorit, încearcă formularul de mai jos
Publicitate

Moldova Agroindbank
Puterea stă în noi
Anunță-mă prin E-mail despre un nou Job sau CV adăugat