locuri-de-munca

Director de Marketing

  • SBC HR

    Mob. Tel/Fax.
  • Full Time
  • La acest job au aplicat: 0
    Vizualizări: 43
    Full Time
    Publicitate 07.12.2017 13 zile în urmă

    Detalii job

    • Studii: Universitare
    • Experiență: 1 - 3 ani
    • Salariu: Negociabil

    Contactele Аngajatorului

    Descriere post vacant

    Companie industrială, activitatea căreia se bazează pe patru mari direcții este în căutarea unui Director de Marketing

    Noi oferim:
    - Angajare oficială
    - Pachet social

    - Acoperirea cheltuielilor convorbirilor telefonice

    - Dezvoltare profesională (instruiri, traininguri)

    - Posibilitate de dezvoltare a competențelor profesionale în mai multe proiecte simultan

    Responsabilități:

    - Elaborarea strategiilor de vânzare pe piața locală

    - Participarea activă în proiecte de management

    - Analiza dinamicii vânzărilor

    -  Implementarea strategiei de comunicare și marketing

    - Planficarea activităților de marketing și elaborarea bugetelor

    - Asigurarea tuturor departamentelor întreprinderii cu informația necesară despre marketing și targetarea pieței

    Cerințe:

    - Studii superioare: marketing sau economie
    - Experiență de lucru în domeniul marketingului
    - Cunoașterea excelentă a limbilor română, rusă și engleză

    Vă rugăm să expediați CV-ul la adresa: job@sbc-hr.md

    Telefon: +373 68695904

    Încă nu ai CV? Atunci descarcă model sau vezi câteva sfaturi cum să scrii CV-ul corect

    Joburi asemănătoare

    IM EFES VITANTA MOLDOVA BREWERY S.A.
    • Full Time
    • 05.12.2017
    • Full Time
    • 22.09.2017

    Scopic Software
    • Full Time
    • 15.09.2017