Caută locuri de muncă sau CV-ul dorit

Director Adjunct Sucursală Or. Bălți

Mobiasbanca

114 vizualizări
La acest job au aplicat: 0 candidați

BC „Mobiasbancă – Groupe Societe Generale” S.A. anunţă post vacant

Director Adjunct Sucursală
Or. Bălți

Beneficiile pe care le oferim:

  • Vrem să îți extinzi cunoștințele, așa că vei avea o varietate de cursuri la care poți participa și avansa în carieră;
  • Avem la dispoziție un portal Intranet, unde poți găsi informații de specialitate;
  • Pentru că promovăm stilul sănătos de viață vei beneficia de tichete de masă în valoare de 45 lei pentru fiecare zi lucrătoare;
  • Dacă faci sport, avem o sală de sport excelentă;
  • Din moment ce prețuim sănătatea, vei dispune de asigurare medicală suplimentară;
  • Salariu fix + alte avantaje financiare;
  • Program de muncă stabil (Luni - Vineri, 08:30 - 17:30).

Responsabilităţi:

  • Este responsabil pentru îndeplinirea obiectivelor stabilite pentru sucursală și agențiilor atașate și subordonate acesteia, în condiții de indicatori de risc controlabili și rezonabili, în conformitate cu standardele și cerințele băncii;
  • Urmărește şi animă activitatea comercială cu scopul de maximizare a rentabilității sucursalei și agențiilor atașate și subordonate acesteia și îmbunătățirii continue a calității de deservire a clienților;
  • Urmărește și animă respectarea indicatorilor de performanță (KPI) și de risc (KRI) stabiliți prin deciziile/documentația internă în vigoare;
  • Sporirea gradului de conștientizare şi motivarea personalului cu privire la calitate;
  • Reprezintă banca, formează relații de lunga durata și cooperează într-un mod corect și mutual avantajos cu administrația publică locală și alte instituții publice.

Cerinţe:

  • Studii superioare economice;
  • Experienţă bancară minim 3 ani;
  • Experienţa în domeniul creditării şi deservirii clienţilor;
  • Cunoştinţe avansate de aplicare a MS Office;
  • Cunoaşterea limbilor: română, rusă și engleză.

Profilul candidatului:

  • Capacitate de animare şi gestionare a echipei;
  • Orientare către client şi capacitate de a răspunde rapid şi eficient solicitărilor clienţilor;
  • Capacitate de evaluare permanentă a performanţelor proprii şi a echipei;
  • Comunicare pozitivă, susţinerea şi promovarea schimbărilor;
  • Responsabilitate, flexibilitate şi implicare.

Aplică CV-ul și scrisoarea de intenție la adresa electronică: resurse.umane@mobiasbanca.md

Informaţii suplimentare la tel.: 022 812 337

Mobiasbanca

Despre companie

"Mobiasbancă"este printre primele bănci ale Republicii Moldova. O bancă inovativă ce s-a dezvoltat dinamic pe parcursulactivităţii sale.Bancă comercială universală orientată spre deservirea atât a clienţilor corporativi, cât şi a celor ...

  • Studii: Universitare
  • Experiență: 3 - 5 ani
  • Salariu: Negociabil
  • Program de lucru: Full-time

Contactele Аngajatorului

Încă nu ai CV? Atunci descarcă model sau vezi câteva sfaturi cum să scrii CV-ul corect

Joburi asemănătoare

  • Full Time
  • 13.10.2018
  • Full Time
  • 13.09.2018
Nu ai găsit jobul dorit, încearcă formularul de mai jos
Publicitate

Moldova Agroindbank
Puterea stă în noi

Învață lucruri interesante și misterioase despre lumea în care trăim

Citește aici

Anunță-mă prin E-mail despre un nou Job sau CV adăugat