Caută locuri de muncă sau CV-ul dorit

Digital Specialist Junior

Vivaki

92 vizualizări
La acest job au aplicat: 0 candidați
Data publicării: 01.02.2018

Beneficii:

• Acces la informații, tehnologii, instrumente, training-uri și conferințe prin intermediul agenției Zenith Media Moldova (parte a Publicis Groupe);
• Echipă tânără, unită, proactivă.
Responsabilități:

• Elaborarea media planurilor de plasare a publicității online;
• Implicarea la etapa creării strategiilor digitale;
• Lansarea, monitorizarea și optimizarea campaniilor publicitare;
• Crearea rapoartelor de performanță;
• Analiza pieței și identificarea noilor oportunități de promovare pentru clienții agenției;
• Comunicarea cu prestatorii de servicii și clienții agenției.

Cerințe:

• Studii superioare finalizate (marketing, finanțe sau statistică);
• Experiența în marketing online este binevenită:
• Limba română, engleză, rusă – nivel mediu spre avansat;
• Cunoștințe în Facebook Ads, Google AdWords, Google Analytics, Gemius etc. prezintă un avantaj.

Aptitudini:

• Persoană organizată, atentă la detalii;
• Cu o capacitate bună de analiză și sinteză;
• Abilități de negociere, comunicare și prezentare.

Trimite CV-ul la adresa de email: contact@vivaki.md chiar și dacă nu posezi toate calitățile de mai sus dar crezi că vei putea face față provocărilor!

  • Studii: Universitare
  • Experiență: fără experiență
  • Salariu: Negociabil
  • Program de lucru: Full-time

Contactele Аngajatorului

Încă nu ai CV? Atunci descarcă model sau vezi câteva sfaturi cum să scrii CV-ul corect

Joburi asemănătoare

  • Full Time
  • 01.02.2018
  • Full Time
  • 24.11.2017

Double Case
  • Full Time
  • 02.02.2018
Nu ai găsit jobul dorit, încearcă formularul de mai jos
Publicitate

Moldova Agroindbank
Puterea stă în noi
Anunță-mă prin E-mail despre un nou Job sau CV adăugat