Caută locuri de muncă sau CV-ul dorit

Digital Marketing Manager

SBC HR

52 vizualizări
La acest job au aplicat: 0 candidați

Echipa SBC-HR lansează concursul pentru postul de Digital Marketing Manager

 Clientul nostru – companie de creditare cu filiale în toată țara.

Companie oferă:

- Angajare oficială

- Program de lucru: Luni- Vineri, de la ora 09:00 până la 18:00

- Pachet social inclus

- Instruire profesională

- Posibilitate de avansare pe scară ierarhică

Responsabilități:

- Generarea de idei pentru campaniile de marketing online și offline

- Analiza traficului pe website și elaborarea de rapoarte analitice

- Elaborarea și editarea conținutului textual, video pentru site

- Demararea campaniilor pe social media

Cerinţe:

- Studii superioare în marketing sau PR

- Cunoașterea programului Photoshop

-  Cunoștințe practice de SMM și SEO

- Cunoașterea excelentă ale limbilor română și rusă

Vă rugăm să expediați CV-ul la adresa: job@sbc-hr.md

Telefon: +373 68695904

SBC HR

Despre companie

Агентство Кадровых Решений «SBC-HR» — это единственная компания- провайдер готовых комплексных решений в области управления персоналом и организационного управления. Мы гарантируем, что обратившись к нам, Вы получите технологию, инструмент или специалиста, максимально отвечающего Вашим ...

  • Studii: Universitare
  • Experiență: fără experiență
  • Salariu: Negociabil
  • Program de lucru: Full-time

Contactele Аngajatorului

Încă nu ai CV? Atunci descarcă model sau vezi câteva sfaturi cum să scrii CV-ul corect

Joburi asemănătoare

Business & Finance Consulting
  • Full Time
  • 07.09.2018
  • Full Time
  • 14.09.2018

SMAD - GRUP
  • Full Time
  • 10.05.2018
Nu ai găsit jobul dorit, încearcă formularul de mai jos
Publicitate

Moldova Agroindbank
Puterea stă în noi

Învață lucruri interesante și misterioase despre lumea în care trăim

Citește aici

Anunță-mă prin E-mail despre un nou Job sau CV adăugat