locuri-de-munca

Dezvoltatori PHP in Germania

  • Job Academy

    Mob. 067531133 Tel/Fax.
  • Germania
  • Full Time
  • La acest job au aplicat: 1
    Vizualizări: 861
    Full Time
    Job Nr. 40151 4 luni în urmă

    Domeniu

    Detalii job

    • Studii: Universitare
    • Experiență: 3 - 5 ani
    • Salariu: Negociabil

    Contactele Аngajatorului

    VIP
    client

    Descriere post vacant

    Cautam pentru clientul nostru de prestigiu in zona Buhl, mai multi Programatori IT

    Responsabilitățile dumneavoastră includ:

    • proiectarea tehnică și implementarea de aplicații web sofisticate
    • proiectarea bazelor de date și a conecsiunilor
    • integrarea și conectarea sistemelor externe

    Profilul tau:

    • Formare si experienta în sectorul IT
    • Cunoștințe solide în programarea orientată spre obiecte PHP și baze de date relaționale
    • Experiența într-o poziție similar (constituie avantaj)
    • Cunostinte bune de lb. Engleza;
    • Cunoasterea l. germane - un avantaj
    • Nivel ridicat de angajament și flexibilitate

    Perspectivele dvs.:

    La clientul nostru, vă așteaptă un loc de muncă variat într-o echipă dedicată și motivată. Postul se ocupat pe termen lung în cadrul unei plasări directe (fără muncă temporară)! Salariul incepe de la 3000€ brut, dar se poate si mai mult dupa proba de lucru, depinde de calificare si experienta.

    Ești interesat de această ofertă? Noi așteptăm un CV de la tine la adresa cv@jobacademy.md.

    Pentru detalii ne poți contacta la numărul de telefon 067531133 sau ne poți vizita în oficiul nostru la adresa Alba Iulia 148/3, etajul 3, oficiul 300.

    Despre companie:

    Job Academy - это агентство по набору кадров с лицензией  под серийным номером: MMII 050109, предоставленная Правительством Республики Молдова. Наши услуги для соискателей работы являются  бесплатными. Дополнительную информацию о Нас, и о нашей работе Вы можете найти на сайте www.jobacademy.md

    Încă nu ai CV? Atunci descarcă model sau vezi câteva sfaturi cum să scrii CV-ul corect

    Joburi asemănătoare

    Est Computer
    • Full Time
    • 27.01.2017
    • Full Time
    • 30.10.2017

    Scopic Software
    • Full Time
    • 31.08.2017