locuri-de-munca

Designer Machetator

  • ISEP Stiinta

    Mob. Tel/Fax. 022739616
  • Full Time
  • La acest job au aplicat: 0
    Vizualizări: 19
    Full Time
    Publicitate 20.06.2017 4 zile în urmă

    Domeniu

    Detalii job

    • Studii: Fără studii
    • Experiență: fără experiență
    • Salariu: Negociabil

    Contactele Аngajatorului

    Descriere post vacant

    Editura ŞTIINŢA angajează DESIGNER-MACHETATOR

    Activitatea pe care o va desfăşura este:

    machetare, paginare, pregătirea pentru tipar, scanarea, retuşarea, corectarea imaginilor

    Cerinţe:

    experienţă în domeniu
    cunoştinţe PC (programe Photoshop, InDesign, Illustrator)
    posedarea limbii române (limba rusă, limba engleză, limba franceză – ar fi un avantaj)
    dinamism şi dorinţă de perfecţionare.

    Persoanele interesate care corespund cerinţelor menţionate pot expedia CV-ul prin e-mail (prini_stiinta@yahoo.com) sau fax: 73 96 27. Vor fi contactate doar persoanele selectate.

    Relaţii la telefonul: 73 96 16, 73 97 44

    Încă nu ai CV? Atunci descarcă model sau vezi câteva sfaturi cum să scrii CV-ul corect

    Joburi asemănătoare

    • Full Time
    • 09.08.2016
    • Full Time
    • 28.04.2017
    • Full Time
    • 21.06.2017