Caută locuri de muncă sau CV-ul dorit

Designer grafic

DARWIN

171 vizualizări
La acest job au aplicat: 0 candidați
21 zile în urmă

Garantăm:

  • Salariu fix + Bonusuri de performanță;
  • Dezvoltare personală și un buget special dedicat pentru training-uri și cărți;
  • Prieteni noi și experiență unică de muncă într-o echipă dinamică și activă;

Cerințe:

  • Experiență într-o poziție similară de minim 1 an (inclusiv freelance);
  • Cunoștințe în software de design grafic (PS,  Google Web Designer,  An, AI,);
  • Dorință de a evolua rapid și de a realiza multe sarcini în paralel;
  • Gust rafinat, cunoașterea tendințelor actuale în design;

Responsabilități:

  • Elaborarea materialelor vizuale pentru promoții (bannere web);
  • Dezvoltarea în continuare a stilului corporativ și a punctelor de contact cu clienții.

Trimite un CV la darwinresurseumane@gmail.com cu experiența ta în design și hai să evoluăm digital împreună.

De ce Darwin?
Vezi aici: https://www.facebook.com/DarwinMoldova/videos/701434040028430/

DARWIN

Despre companie

Ne-am lansat în Republica Moldova în Martie 2013, ca să revoluționăm piața de produse electronice. Am ocupat o poziție de lider și de atunci piața s-a schimbat radical. Retail-ul a devenit colorat, stilat, neobișnuit și emoționant! PRIN CE NE DIFERENȚIEM? Darwin ...

Domeniu

  • Studii: Universitare
  • Experiență: 1 - 3 ani
  • Salariu: Negociabil
  • Program de lucru: Full-time

Contactele Аngajatorului

Încă nu ai CV? Atunci descarcă model sau vezi câteva sfaturi cum să scrii CV-ul corect

Joburi asemănătoare

HR-Consulting
  • Full Time
  • 06.12.2017
  • Full Time
  • 26.01.2018
  • Full Time
  • 11.12.2015
Nu ai găsit jobul dorit, încearcă formularul de mai jos
Publicitate

Moldova Agroindbank
Puterea stă în noi
Anunță-mă prin E-mail despre un nou Job sau CV adăugat