Caută locuri de muncă sau CV-ul dorit

Designer grafic

DARWIN

829 vizualizări
La acest job au aplicat: 1 candidați
Data publicării: 30.01.2018

Garantăm:

  • Salariu fix + Bonusuri de performanță;
  • Dezvoltare personală și un buget special dedicat pentru training-uri și cărți;
  • Prieteni noi și experiență unică de muncă într-o echipă dinamică și activă;

Cerințe:

  • Experiență într-o poziție similară de minim 1 an (inclusiv freelance);
  • Cunoștințe în software de design grafic (PS,  Google Web Designer,  An, AI,);
  • Dorință de a evolua rapid și de a realiza multe sarcini în paralel;
  • Gust rafinat, cunoașterea tendințelor actuale în design;

Responsabilități:

  • Elaborarea materialelor vizuale pentru promoții (bannere web);
  • Dezvoltarea în continuare a stilului corporativ și a punctelor de contact cu clienții.

Trimite un CV la darwinresurseumane@gmail.com cu experiența ta în design și hai să evoluăm digital împreună.

De ce Darwin?
Vezi aici: https://www.facebook.com/DarwinMoldova/videos/701434040028430/

Domeniu

  • Studii: Universitare
  • Experiență: 1 - 3 ani
  • Salariu: Negociabil
  • Program de lucru: Full-time

Contactele Аngajatorului

Încă nu ai CV? Atunci descarcă model sau vezi câteva sfaturi cum să scrii CV-ul corect

Joburi asemănătoare

  • Full Time
  • 02.10.2018
  • Full Time
  • 28.08.2017
  • Full Time
  • 25.09.2018
Nu ai găsit jobul dorit, încearcă formularul de mai jos
Publicitate

Moldova Agroindbank
Puterea stă în noi

Învață lucruri interesante și misterioase despre lumea în care trăim

Citește aici

Anunță-mă prin E-mail despre un nou Job sau CV adăugat