Caută locuri de muncă sau CV-ul dorit

Designer Grafic

H Group

258 vizualizări
La acest job au aplicat: 0 candidați
Data publicării: 30.10.2017
2 luni în urmă

Responsabilităţi:
- Crearea desenului artistic
- Transpunerea elementelor de desen artistic in desen grafic
- Crearea de elemente grafice separate in functie de compozitie

Cerinţe faţă de candidat:
- Bune cunostinte de lucru in programele Adobe Photoshop si Adobe Illustrator
- Abilitati de lucru cu tableta grafica in programele mentionate mai sus
- O buna intelegere a stilurilor si conceptelor de design
- Cunostinte generale in domeniul artelor, o buna intelegere a culorilor, umbrelor, desenului grafic si liber
- Portfoliu de lucrari
- Responsabilitate si creativitate

Beneficii Oferite:

- Loc de muncă în birou
- Orar de lucru (luni-vineri, 9:00-18:00)
- Salariu fix și stabil incepînd cu 7000 lei - prima luna, în crestere (în dependență de rezultate) 8000, 9000.

Experienta de munca nu este necesara, dar reprezinta un avantaj. Se apreciaza dorinta de munca, pasiunea si dedicatia!

Pentru a aplica:
- Transmite portofoliul tau la hshopcontacts@gmail.com

  • Studii: Universitare
  • Experiență: fără experiență
  • Salariu: 7000 - lei
  • Program de lucru: Full-time

Contactele Аngajatorului

Încă nu ai CV? Atunci descarcă model sau vezi câteva sfaturi cum să scrii CV-ul corect

Joburi asemănătoare

IM EFES VITANTA MOLDOVA BREWERY S.A.
  • Full Time
  • 09.08.2017

OOO Registrator domennyh imen i hosting provajder
  • Full Time
  • 04.12.2017
Nu ai găsit jobul dorit, încearcă formularul de mai jos
Publicitate

Moldova Agroindbank
Puterea stă în noi
Anunță-mă prin E-mail despre un nou Job sau CV adăugat