locuri-de-munca

Designer Grafic

  • H Group

    Mob. Tel/Fax.
  • Full Time
  • La acest job au aplicat: 0
    Vizualizări: 79
    Full Time
    Publicitate 30.10.2017 25 zile în urmă

    Detalii job

    • Studii: Universitare
    • Experiență: fără experiență
    • Salariu: 7000 - lei

    Contactele Аngajatorului

    Descriere post vacant

    Responsabilităţi:
    - Crearea desenului artistic
    - Transpunerea elementelor de desen artistic in desen grafic
    - Crearea de elemente grafice separate in functie de compozitie

    Cerinţe faţă de candidat:
    - Bune cunostinte de lucru in programele Adobe Photoshop si Adobe Illustrator
    - Abilitati de lucru cu tableta grafica in programele mentionate mai sus
    - O buna intelegere a stilurilor si conceptelor de design
    - Cunostinte generale in domeniul artelor, o buna intelegere a culorilor, umbrelor, desenului grafic si liber
    - Portfoliu de lucrari
    - Responsabilitate si creativitate

    Beneficii Oferite:

    - Loc de muncă în birou
    - Orar de lucru (luni-vineri, 9:00-18:00)
    - Salariu fix și stabil incepînd cu 7000 lei - prima luna, în crestere (în dependență de rezultate) 8000, 9000.

    Experienta de munca nu este necesara, dar reprezinta un avantaj. Se apreciaza dorinta de munca, pasiunea si dedicatia!

    Pentru a aplica:
    - Transmite portofoliul tau la hshopcontacts@gmail.com

    Încă nu ai CV? Atunci descarcă model sau vezi câteva sfaturi cum să scrii CV-ul corect

    Joburi asemănătoare

    PM
    • Full Time
    • 19.10.2017

    ÎM Elit-Tehnica SRL
    • Full Time
    • 23.11.2017