locuri-de-munca

Designer

  • HR-Consulting

    Mob. +373 62 10 12 90 Tel/Fax. +373 22 20 29 86
  • Full Time
  • La acest job au aplicat: 0
    Vizualizări: 53
    Full Time
    Publicitate 20.10.2017 21 zile în urmă

    Detalii job

    • Studii: Universitare
    • Experiență: 1 - 3 ani
    • Salariu: Negociabil

    Contactele Аngajatorului

    Descriere post vacant

    HR-Consulting – la solicitarea clientului sau, este in cautarea candidatului pentru postul vacant:

    Designer

    Compania: Companie de import si distribuirea bauturilor alcoolice si nealcoolice.

    Responsabilitati:
    -  pregatirea si adaptarea imaginilor promotionale
    - crearea conceptelor creative ale materialelor promotionale
    - administrarea activitatii agentiei de social media privind paginile de facebook ale companiei

    Cerinte:
    -  persoana creativa
    - studii superioare marketing, designer
    - cunoasterea limbilor: Romana, Rusa; Engleza - mediu
    - Adobe InDesign, Adobe Photoshop, Adobe Illustrator, Adobe Flash, CorrelDRAW
    - experienta 2-3 ani

    Beneficii:
    - acoperirea cheltuielilor de transport
    - acoperirea cheltuietilor telefonice
    - salariu motivant
    - perspectiva de crestere
    - participarea la trainiguri internationale

    Contacte:
    Cei interesati sunt rugati sa transmita CV la adresa de Email: bb80@search4staff.com ; In CV indicati postul vacant: “DSQ”

    sau sa apeleze tel.022 20 29 86; mob.062 10 12 90

    Încă nu ai CV? Atunci descarcă model sau vezi câteva sfaturi cum să scrii CV-ul corect

    Joburi asemănătoare

    • Full Time
    • 03.07.2017
    • Full Time
    • 28.08.2017
    • Full Time
    • 10.10.2017