locuri-de-munca

Dădacă / Turcia

  • Job Academy

    Mob. la Comrat: 067 45 44 55 Tel/Fax. la Chișinău: 022 80 33 71
  • Turcia
  • Full Time
  • La acest job au aplicat: 10
    Vizualizări: 4967
    Full Time
    Job Nr. 12056 1 an în urmă

    Detalii job

    • Studii: Fără studii
    • Experiență: fără experiență
    • Salariu: Negociabil

    Contactele Аngajatorului

    • Mob.: la Comrat: 067 45 44 55
    • Tel.: la Chișinău: 022 80 33 71
    VIP
    client

    Descriere post vacant

    Permanent suntem în căutarea unor Bone pentru niște familii respectabile din Turcia. Responsabilitățile principale ale acestora vor fi îngrijirea copiilor și (în lipsa copilului) ajutorul personalului casnic (menaj și gătit).

    Datorită faptului că în Turcia activeaza o filială a companiei noastre, avem posibilitatea se selectăm foarte atent familiile unde urmează să muncească candidații noștri. Ofertele de muncă sunt din cele mai diverse. Aveți posibilitatea să lucrați cu un bebeluș de cîteva luni, cu un băiețel, cu o fetiță puțin mai mari sau chiar cu 2 copii simultan.

    Locația familiilor este și ea diferită, acestea putînd fi în diverse orașe:Istanbul, Ankara, Denizli, etc. Suntem siguri că fiecare candidat va găsi anume familia în care se va simți apreciat și care va fi recompensa pe măsură performanțele sale.

    Nu uitați, ofertele noastre de muncă întotdeauna includ:

    • Contract de muncă (loc de muncă 100% legal).
    • Permis de muncă și de ședere din partea Guvernului Turciei ( 100% legal).
    • Pachet salarial atractiv
    • Asigurare socială și medicală (servicii medicale gratuite).
    • Cazare și mese gratuite.
    • Fără comision pentru serviciile noastre de intermediere.

    Puteți aplica cu îndrăzneală dacă sunteți/aveți:

    • Nivel intermediar de cunoaștere a limbii turcă SAU nivel avansat de limbă engleză.
    • Abilități sociale ridicate, pozitivă, energică, loială și cu o personalitate caldă.
    • Strict nefumătoare.
    • Simț înalt al responsabilității.

    Aceste poziții presupun:

    • Planificarea activităților zilnice ale copiilor.
    • Pregătirea și trimiterea copiilor la școală.
    • Implicarea copiilor în activități și jocuri, petrecerea timpului cu ei.
    • Însoțirea copiilor în timpul vacanțelor lor (în țară sau în străinătate).
    • Ajutorul personalului casnic în lipsa copiilor.

    Candidații interesați pot expedia CV-ul lor la adresa electronica cv@jobacademy.md. În cazul care doriți să aplicați sau aveți întrebări puteți suna în oficiul nostru din Chișinău la 022 80 33 71 sau în oficiul din Comrat la 067 45 44 55.

    Despre companie:

    Job Academy - это агентство по набору кадров с лицензией  под серийным номером: MMII 050109, предоставленная Правительством Республики Молдова. Наши услуги для соискателей работы являются  бесплатными. Дополнительную информацию о Нас, и о нашей работе Вы можете найти на сайте www.jobacademy.md

    Încă nu ai CV? Atunci descarcă model sau vezi câteva sfaturi cum să scrii CV-ul corect

    Joburi asemănătoare

    Job Academy
    • Full Time
    • 15.01.2016
    • Full Time
    • 21.04.2016