locuri-de-munca

Curier in magazin online

  • smadshop.md

    Mob. 079038529 Tel/Fax.
  • Full Time
  • La acest job au aplicat: 0
    Vizualizări: 45
    Full Time
    Publicitate 20.10.2017 10 zile în urmă

    Detalii job

    • Studii: Liceu
    • Experiență: 1 - 3 ani
    • Salariu: Negociabil

    Contactele Аngajatorului

    Descriere post vacant

    In compania activa si cu o dezvoltare continua "Smadshop.md" se anunta post vacant la functia "Curier in magazin online".

    Cerințe de bază:
    - Permis de conducere categoria B;
    - Experienta de conducere;
    - Cunoașterea limbilor română și rusă;
    - Cunoașterea traseului intregii republici.

    Noi oferim:
    - Un salariu decent (5000 lei + 40 % PREMIU (progresivca) + ridicari la etaj + bacșiș);
    - Contract individual de munca + tot pachetul social (asigurare sociala, asigurare medicală);
    - Loc de munca stabil si interactiv;
    - Posibilităţi reale de avansare;
    - Mediul placut de lucru;
    - Loc de trai in Chisinau.

    Cei interesati de acest post vacant pot sa trimita CV (cu foto) la urmatoarea adresa de e-mail: smadlogistics@mail.ru

    La fel ne puteti contacta la numarul de telefon – 079038529

    Încă nu ai CV? Atunci descarcă model sau vezi câteva sfaturi cum să scrii CV-ul corect

    Joburi asemănătoare

    DMV Consulting Trans SRL
    • Full Time
    • 19.10.2017
    • Full Time
    • 24.08.2017