locuri-de-munca

Curier

  • Printer.md

    Mob. 06011111 Tel/Fax.
  • Full Time
  • La acest job au aplicat: 0
    Vizualizări: 145
    Full Time
    Publicitate 23.05.2017 2 luni în urmă

    Detalii job

    • Studii: Liceu
    • Experiență: fără experiență
    • Salariu: 4000 - 5000 lei

    Contactele Аngajatorului

    Descriere post vacant

    Angajam curier cu masina proprie pentru livrare cartuse la printer prin raza orasului Chisinau Conditii :masina economa,sofer amabil,cunoasterea limbelor ro.ru. virsta 20-35 ani Salariu de la 4500 lei Grafic de lucru : 09:00--18:00 de Luni-Vineri transmiti cv pe posta: info@printer.md doar cei selectati vor fi contactati Caut de lucru Chisinau, curier Chisinau, curier masina proprie, sofer masina proprie, Curier permis cat B

    Încă nu ai CV? Atunci descarcă model sau vezi câteva sfaturi cum să scrii CV-ul corect

    Joburi asemănătoare

    AquaTrade SRL
    • Full Time
    • 20.06.2017

    Transport Union
    • Full Time
    • 05.07.2017

    Стабильная компания
    • Full Time
    • 12.05.2017