Caută locuri de muncă sau CV-ul dorit

Creative Project Manager ( Experienta in Web, UI/UX Design)

Anonim

122 vizualizări
Data publicării: 11.02.2019

Ești pasionat de ceea ce faci, talentat și creativ și iți dorești sa lucrezi în proiecte interesante atunci alătura-te echipei noastre.

Responsabilități:

- supraveghea și coordona toate activitățile în cadrul proiectului de design

- construiește si coordonează cu echipa de proiect

- planifica și urmărește demararea etapelor proiectelor

Cerințe față de candidați:

- Studii superioare, de preferință în graphic design, marketing, management.

- Cunoștințe de baza in domeniul Web, UI/UX design (experienta >3 ani )

- Cunoașterea limbii Engleze - nivel Avansat (oral si scris)

- Abilitatea de a formula gândurile clar, structurat și accesibil;

- Abilitatea de a intra ușor în contact cu clientul;

- Cunoastere bazelor de Html, CSS, Adobe Photoshop

- Experienta cu Task Management Systems

- Cunostinte de Agile Management

Calități:

- responsabilitate, flexibilitate, atenție la detalii;

- abilitați manageriale;

- abilitați de planificare, organizare și viteză de reacție;

- abilități de comunicare;

- orientarea spre rezultat;

- dorința de a învăța și a crește intelectual încontinuu;

Oferim:

- salariu motivant de la 8000-20000 lei

- lucru într-o echipă creativă

Persoanele cointeresate le rugăm să expedieze CV-urile la adresa electronică:
cristina@fuselabcreative.com

Domeniu

  • Studii: Universitare
  • Experiență: 3 - 5 ani
  • Salariu: 8000 - 12000 lei
  • Program de lucru: Full-time

Contactele Аngajatorului

Încă nu ai CV? Atunci descarcă model sau vezi câteva sfaturi cum să scrii CV-ul corect

Joburi asemănătoare

  • Full Time
  • 05.03.2018
  • Full Time
  • 09.01.2019

Meta Sistem
  • Full Time
  • 27.03.2019
Nu ai găsit jobul dorit, încearcă formularul de mai jos
Publicitate Cursă săptăminala regulată MOLDOVA-GERMANIA-ANGLIA

Învață lucruri interesante și misterioase despre lumea în care trăim

Citește aici

Anunță-mă prin E-mail despre un nou Job sau CV adăugat