locuri-de-munca

Creative Project Manager ( Experienta in Web, UI/UX Design)

  • Creative Union

    Mob. Tel/Fax.
  • Full Time
  • La acest job au aplicat: 0
    Vizualizări: 81
    Full Time
    Publicitate 16.06.2017 1 lună în urmă

    Domeniu

    Detalii job

    • Studii: Universitare
    • Experiență: 3 - 5 ani
    • Salariu: 8000 - 15000 lei

    Contactele Аngajatorului

    Descriere post vacant

    Ești pasionat de ceea ce faci, talentat și creativ și iți dorești sa lucrezi în proiecte interesante atunci alătura-te echipei noastre.

    Responsabilități:

    - supraveghea și coordona toate activitățile în cadrul proiectului de design

    - construiește si coordonează cu echipa de proiect

    - planifica și urmărește demararea etapelor proiectelor

    Cerințe față de candidați:

    - Studii superioare, de preferință în graphic design, marketing, management.

    - Cunoștințe de baza in domeniul Web, UI/UX design (experienta >3 ani )

    - Cunoașterea limbii Engleze - nivel Avansat (oral si scris)

    - Abilitatea de a formula gândurile clar, structurat și accesibil;

    - Abilitatea de a intra ușor în contact cu clientul;

    - Cunoastere bazelor de Html, CSS, Adobe Photoshop

    - Experienta cu Task Management Systems

    - Cunostinte de Agile Management

    Calități:

    - responsabilitate, flexibilitate, atenție la detalii;

    - abilitați manageriale;

    - abilitați de planificare, organizare și viteză de reacție;

    - abilități de comunicare;

    - orientarea spre rezultat;

    - dorința de a învăța și a crește intelectual încontinuu;

    Oferim:

    - salariu motivant de la 8000-20000 lei

    - lucru într-o echipă creativă

    Persoanele cointeresate le rugăm să expedieze CV-urile la adresa electronică: cristinaturcan30@gmail.com

    Încă nu ai CV? Atunci descarcă model sau vezi câteva sfaturi cum să scrii CV-ul corect

    Joburi asemănătoare

    • Full Time
    • 23.05.2017
    • Full Time
    • 24.01.2017
    • Full Time
    • 14.06.2017