Caută locuri de muncă sau CV-ul dorit

Corporate Middle Officer

Mobiasbanca

1386 vizualizări
La acest job au aplicat: 0 candidați

Banca Comercială „Mobiasbancă – Groupe Societe Generale” S.A. anunţă concurs pentru postul de:

Direcţia Clienţi Corporativi Locali
Departamentul Large Corporate

Misiune post: Suport în gestiunea relaţiilor cu clienţii corporativi ai băncii şi atragerea clienţilor noi, prin asigurarea serviciilor de înaltă calitate.

Oferim:

  • Oficiu în centrul oraşului;
  • Salariu fix + alte avantaje financiare;
  • Program de muncă stabil (Luni-Vineri, 08:30- 17:30);
  • Asigurare medicală suplimentară;
  • Posibilitati de creştere în carieră.

Responsabilităţi:

  • Suport în atragerea clienţilor în Bancă, precum şi de menţinere a clienţilor corporativi existenţi, prin asigurarea serviciilor de înaltă calitate;
  • Stabilirea şi dezvoltarea relaţiilor cu clienţii corporativi; corespondenţa cu clienţii corporativi ai Băncii;
  • Formarea, gestiunea şi prezentarea dosarelor de produse pentru clienţii corporativi organelor de decizie; monitorizarea derulării a relaţiei contractuale cu clienţii;
  • Participarea în cadrul proiectelor de dezvoltare ale Băncii.

Experienţă profesională:

  • Experienţa  de munca în sistemul bancar minim 2 ani;
  • Cunoaşterea produselor si serviciilor bancare;
  • Cunoştinţe avansate de aplicare: MS Office, Excel, PowerPoint
  • Cunoaşterea limbii române, ruse şi engleze;
  • Cunoaşterea limbii franceze va constitui un avantaj;
  • Studii superioare cu profil economic.

Trimite CV-ul, indicând postul solicitat, prin e-mail:  resurse.umane@mobiasbanca.md

Informaţii suplimentare la tel.: 812 461

Mobiasbanca

Despre companie

"Mobiasbancă"este printre primele bănci ale Republicii Moldova. O bancă inovativă ce s-a dezvoltat dinamic pe parcursulactivităţii sale.Bancă comercială universală orientată spre deservirea atât a clienţilor corporativi, cât şi a celor ...

  • Studii: Universitare
  • Experiență: 1 - 3 ani
  • Salariu: Negociabil
  • Program de lucru: Full-time

Contactele Аngajatorului

Încă nu ai CV? Atunci descarcă model sau vezi câteva sfaturi cum să scrii CV-ul corect

Joburi asemănătoare

  • Full Time
  • 31.01.2018

Moore Stephens KSC
  • Full Time
  • 14.03.2018
  • Full Time
  • 18.11.2016
Nu ai găsit jobul dorit, încearcă formularul de mai jos
Publicitate

Moldova Agroindbank
Puterea stă în noi

Învață lucruri interesante și misterioase despre lumea în care trăim

Citește aici

Anunță-mă prin E-mail despre un nou Job sau CV adăugat