Caută locuri de muncă sau CV-ul dorit

Copywriter (full time)

HR Consulting

114 vizualizări
La acest job au aplicat: 0 candidați
Data publicării: 22.01.2018
1 lună în urmă

HR-Consulting, în numele clientului său, o companie locală, este în căutarea candidaților pentru a suplini următoarea poziție:

Compania: Companie internațională specializată în comercializarea produselor cosmetice

Responsabilități
•         Traducerea și editarea literară a cataloagelor, pliantelor și a altor materiale tipografice din limba rusă în limba română;
•         Editarea literară a tuturor celorlalte materiale tipografice ale companiei;
•         Traducerea și editarea literară a site-ului companiei;
•         Pregătirea articolelor și textelor tematice;
•         Coordonarea aspectului materialelor tipărite.

Cerințe
•         Diplomă în filologie sau jurnalism;
•         Cunoștințe profesionale ale limbii române (de preferință native) și rusă, limba engleză se consideră avantaj
•         Abilități de copiere (pregătire de articole și texte tematice);
•         1 an ca experiență scriitor / copywriter;

Beneficii
•         Salariu atractiv;
•         Creștere profesională, instruiri.

Candidații interesați pot trimite CV-ul la compania HR-Consulting (search4staff.com), adresa de email: search.for.staff.hrc@gmail.com ;  Rog să se indice codul postului vacant CA la tema/subiectul email-ului.

Pentru mai multe detalii apelați la nr. de telefon:  Tel.: +37322 876557, +373 696 104 433.

Candidații aleși vor fi contactați și invitați la un interviu.

  • Studii: Universitare
  • Experiență: 1 - 3 ani
  • Salariu: Negociabil
  • Program de lucru: Full-time

Contactele Аngajatorului

Încă nu ai CV? Atunci descarcă model sau vezi câteva sfaturi cum să scrii CV-ul corect

Joburi asemănătoare

Victoria Gomon SRL
  • Full Time
  • 03.11.2017
Nu ai găsit jobul dorit, încearcă formularul de mai jos
Publicitate

Moldova Agroindbank
Puterea stă în noi
Anunță-mă prin E-mail despre un nou Job sau CV adăugat