Caută locuri de muncă sau CV-ul dorit

Copywriter

SBC HR

556 vizualizări
La acest job au aplicat: 1 candidați

Companie internațională distribuitoare de produse cosmetice este în căutarea unui

Copywriter

Condiții:

  • Salariu: 6 000 MDL
  • Angajare oficială
  • Graficul de lucru: Luni-Vineri, de la 09:00 până la 18:00
  • Oficiu în centrul orașului

Responsabilități:

  • Verificarea, ajustarea și actualizarea articolelor ce ține de produsele companiei
  • Elaborarea unui conținut structurat și atractiv pe site-ul companiei
  • Scrierea de copy-uri (texte publicitare) originale, persuasive
  • Scrierea de texte pentru materiale precum: afișe, broșuri, flyere, cataloage de produse, social media

Cerinţe:

  • Experiență de muncă într-un domeniu similar
  • Cunoașterea excelentă ale limbilor română și rusă

Vă rugăm să expediați CV-ul la adresa: office@sbc-hr.md

Telefon: +373 68695904

SBC HR

Despre companie

Агентство Кадровых Решений «SBC-HR» — это единственная компания- провайдер готовых комплексных решений в области управления персоналом и организационного управления. Мы гарантируем, что обратившись к нам, Вы получите технологию, инструмент или специалиста, максимально отвечающего Вашим ...

  • Studii: Universitare
  • Experiență: 1 - 3 ani
  • Salariu: Negociabil
  • Program de lucru: Full-time

Contactele Аngajatorului

Încă nu ai CV? Atunci descarcă model sau vezi câteva sfaturi cum să scrii CV-ul corect

Joburi asemănătoare

SBC HR
  • Full Time
  • 21.05.2018

10TV
  • Full Time
  • 21.06.2018
  • Full Time
  • 03.07.2018
Nu ai găsit jobul dorit, încearcă formularul de mai jos
Publicitate

Moldova Agroindbank
Puterea stă în noi

Învață lucruri interesante și misterioase despre lumea în care trăim

Citește aici

Anunță-mă prin E-mail despre un nou Job sau CV adăugat