Caută locuri de muncă sau CV-ul dorit

Coordonator Relații Clientelă (în domeniul serviciilor de instruire lingvistică)

ILTC

114 vizualizări
La acest job au aplicat: 0 candidați

International Language Training Center

Angajăm:

Coordonator Relații Clientelă

(în domeniul serviciilor de instruire lingvistică)

ILTC este o școală lingvistică de talie internațională, un lider recunoscut în predarea limbilor străine în Moldova fondată în anul 1994.
Portofoliul ILTC include cursuri de limbă engleză, germană, română, italiană, spaniolă, rusă și o serie de programe specializate: Clubul de Conversație, Engleza de Afaceri, Cursuri de pregătire pentru examene internaționale (TOEFL, IELTS, Cambridge).

Abilități / experiență:
- Experiență întru-un domeniu similar de prestare a serviciilor
- Abilități excelente de comunicare interpersonală, scrisă și verbală
- Abilități excepționale de negociere și soluționare a conflictelor
- Orientare către client, cunoaștere a principiilor și practicilor în domeniul de asistență a clienților
- Cunoștințe aprofundate în utilizarea computerului (a aplicațiilor inclusiv MIcrosoft Word, Excel, Access)
- Cunoaștere fluentă a limbilor engleză, româna, rusă.

Responsabilități:
- Cunoașterea tururor serviciilor prestate de către companie, urmărirea actualizării informației
- Gestionarea bazei de date: introducerea datelor cu privire la clienții noi, actualizarea operativă a bazei de date existente
- Recepționarea și efectuarea unui volum mare de apeluri telefonice și email-uri
- Comunicarea cu clienții într-o manieră amabilă și profesională, receptivitate și acționare promptă  la necesitățile și solicitările clienților
- Informarea conducerii referitor la schimbările necesare, actualizările și chestiunile întîmpinate cu clienții
- Participarea la training-uri de dezvoltare a abilităților profesionale.

Schimburi de lucru:
I schimb:  8:00 - 16:00 Luni / Miercuri / Vineri, 12:00 - 20:00 Marți / Joi, 9:00 – 14:00 Sîmbătă
II schimb:  12:00 - 20:00 Luni / Miercuri / Vineri, 8:00 - 16:00 Marți / Joi.

Trimite CV pînă la 30 august, 2018 la adresa iltcmanager@gmail.com

Telefon: (+373) 22 292988, (+373) 79 882988

  • Studii: Universitare
  • Experiență: 1 - 3 ani
  • Salariu: Negociabil
  • Program de lucru: Full-time

Contactele Аngajatorului

Încă nu ai CV? Atunci descarcă model sau vezi câteva sfaturi cum să scrii CV-ul corect

Joburi asemănătoare

IM EFES VITANTA MOLDOVA BREWERY S.A.
  • Full Time
  • 18.10.2017
  • Full Time
  • 05.06.2018

Scop Computers
  • Full Time
  • 04.07.2018
Nu ai găsit jobul dorit, încearcă formularul de mai jos
Publicitate

Moldova Agroindbank
Puterea stă în noi

Învață lucruri interesante și misterioase despre lumea în care trăim

Citește aici

Anunță-mă prin E-mail despre un nou Job sau CV adăugat