Caută locuri de muncă sau CV-ul dorit

Angajam Manager Logistică – 7000 lei (Chișinău)

Personal Agency SRL

467 vizualizări
Data publicării: 26.02.2019

Beneficii

- Salariu motivant (30 lei/h)- Sistem de bonusuri lunare

- Combustibil (până la 1.30 lei/km)

- Schimb de uleiuri, filtre
- Posibilitatea de a lucra în echipă tânără și ambițioasă

Cerințe față de candidat

- Experiență în domeniul management
- Abilități excelente de operare în Microsoft Excel
- Bune abilități de comunicare scrisă și orală în limba română (maternă)
- Abilități de muncă în echipă
- Automobil personal

Responsabilități:

- Coordonează echipelor responsabile de publicitate
- Planifică, organizează și controlează procesului de lucru
- Asigură funcționarea optimă a fluxului logistic din cadrul companiei
- Actionează activ în vederea soluționării potențialelor probleme care pot apărea in fluxul logistic  .

Vă rugăm să expediați CV-ul la adresa de e-mail: hr.bisarmoldova@gmail.com .
Telefon de contact: (+373) 67 269 670 Lilia HR .

  • Studii: Medii speciale
  • Experiență: 1 - 3 ani
  • Salariu: 7000 - lei
  • Program de lucru: Full-time

Contactele Аngajatorului

Încă nu ai CV? Atunci descarcă model sau vezi câteva sfaturi cum să scrii CV-ul corect

Joburi asemănătoare

IMOBILUS AGENTIE IMOBILIARA
  • Full Time
  • 09.03.2019
  • Full Time
  • 17.04.2019

  • Full Time
  • 24.01.2019
Nu ai găsit jobul dorit, încearcă formularul de mai jos
Publicitate Cursă săptăminala regulată MOLDOVA-GERMANIA-ANGLIA

Învață lucruri interesante și misterioase despre lumea în care trăim

Citește aici

Anunță-mă prin E-mail despre un nou Job sau CV adăugat