locuri-de-munca

Controlor - casier superior

  • BC COMERTBANK SA

    Mob. 069200350 Tel/Fax. 022 839-783, fax 022 839-840
  • Full Time
  • La acest job au aplicat: 5
    Vizualizări: 622
    Full Time
    Job Nr. 40225 4 luni în urmă

    Detalii job

    • Studii: Medii speciale
    • Experiență: fără experiență
    • Salariu: Negociabil

    Contactele Аngajatorului

    VIP
    client

    Descriere post vacant

    BC"COMERTBANK"S.A. anunta concurs pentru suplinirea postului vacant de:

    Obiectivul postului:

    • Organizarea operaţiunilor de casă aferente activităţilor operaţionale de încasări şi plăţi în lei şi valută străină, de verificare, triere şi ambalare a numerarului, activităţi de schimb valutar

    Cerințe față de candidat:

    • Studii superioare sau medii de specialitate economice;
    • Lipsa antecedentelor penale;
    • Vechimea în muncă este neobligatorie;
    • Cunoaşterea calculatorului;
    • Cunoaşterea limbii de stat, la un nivel avansat a l.ruse.

    Persoanele interesate sunt invitate să trimită CV prin e-mail: secretary@comertbank.md sau la numărul de fax: 022 839-840

    Informaţii suplimentare la numarul de telefon 022 839-783, 069200350, 022 839-839

    Încă nu ai CV? Atunci descarcă model sau vezi câteva sfaturi cum să scrii CV-ul corect

    Joburi asemănătoare

    • Full Time
    • 05.09.2017
    • Full Time
    • 29.08.2017

    Expert Online
    • Full Time
    • 22.09.2017