Caută locuri de muncă sau CV-ul dorit

Content manager

smadshop.md

102 vizualizări
La acest job au aplicat: 0 candidați
Data publicării: 23.02.2018

Cel mai mare internet magazin din Moldova va invita sa aplicati pentru postul vacant de "Content manager".
Suntem deja peste 70 de angajati, fii si tu parte din echipa SMADSHOP !!!

RESPONSABILITATI:
- Scrierea corecta, fara greseli gramaticale a textelor si descrierea produselor pe site;
- Adaugarea produselor noi pe site;
- Cautarea informatiilor despre produse pe internet;
- Descrierea detaliata a produselor: Caracteristici tehnice, descriere text, adaugarea fotografiilor.

CERINTE:
- Abilitati de scriere si vorbire in limba Romana, Rusa;
- Utilizare la nivel avansat MS Office (Excel, Word), Internet;
- Punctualitate, perseverenta, atentie la detalii.
Posibil si fara experienta de munca.

OFERIM:
- Conditii de munca intr-un colectiv tinar;
- Salariu decent;
- Angajare oficiala;
- Pachet social complet.

Asteptam CV-ul (cu foto) la adresa de e-mail: smadshopsocial@gmail.com
Indicati pozitia pentru care aplicati. Vor fi contactate doar persoanele selectate.

  • Studii: Liceu
  • Experiență: fără experiență
  • Salariu: Negociabil
  • Program de lucru: Full-time

Contactele Аngajatorului

Încă nu ai CV? Atunci descarcă model sau vezi câteva sfaturi cum să scrii CV-ul corect

Joburi asemănătoare

  • Full Time
  • 01.12.2017
  • Full Time
  • 04.07.2017
Nu ai găsit jobul dorit, încearcă formularul de mai jos
Publicitate

Moldova Agroindbank
Puterea stă în noi
Anunță-mă prin E-mail despre un nou Job sau CV adăugat