locuri-de-munca

Content manager

  • Bigshop SRL

    Mob. 079200800. Tel/Fax.
  • Full Time
  • La acest job au aplicat: 0
    Vizualizări: 32
    Full Time
    Publicitate 12.07.2017 14 zile în urmă

    Domeniu

    Detalii job

    • Studii: Universitare
    • Experiență: fără experiență
    • Salariu: 3000 - 6000 lei

    Contactele Аngajatorului

    Descriere post vacant

    Magazinul online Bigshop.md angajeaza Content-Manager.

    RESPONSABILITATI:
    - Scrierea corecta, fara greseli gramaticale a textelor si descrierea produselor pe site;
    - Adaugarea produselor noi pe site;
    - Cautarea informatiilor despre produse pe internet;
    - Descrierea detaliata a produselor: Caracteristici tehnice, descriere text, adaugarea fotografiilor.

    CERINTE:
    - Abilitati de scriere si vorbire in limba Romana, Rusa;
    - Utilizare la nivel avansat MS Office (Excel, Word), Internet;
    - Punctualitate, perseverenta, atentie la detalii.
    Posibil si fara experienta de munca.

    APTITUDINI:
    - Indemanarea de a gasi rapid informatii pe internet;

    OFERIM:
    - Conditii de munca intr-un colectiv tinar;
    - Salariu 3000-5000 lei + BONUSURI
    - Posibilitati reale de avansare;
    - Angajare oficiala;
    - Pachet social complet.

    Asteptam CV-ul (cu foto) la adresa de e-mail: bigshop.md@gmail.com.

    Încă nu ai CV? Atunci descarcă model sau vezi câteva sfaturi cum să scrii CV-ul corect

    Joburi asemănătoare

    • Full Time
    • 25.05.2017
    • Full Time
    • 13.05.2017
    • Full Time
    • 04.07.2017