Caută locuri de muncă sau CV-ul dorit

CONTABIL URGENT!!!

AO CASMED

421 vizualizări
La acest job au aplicat: 0 candidați
Data publicării: 21.05.2018

AO ,,CASMED,, este în căutarea unui contabil în mun. Bălți.

Responsabilități principale:

· Întocmirea documentelor contabile primare, registrelor contabile;

· Întocmirea și prezentarea dărilor de seamă fiscale, statistice, conform legislației în vigoare;

· Întocmirea rapoartelor financiare către donatori;

· Înregistrarea în programul de contabilitate a documentelor primare;

· Inventarierea patrimoniului organizației;

· Elaborarea bugetului și monitorizarea cheltuileilor.

Cerinte faţă de candidaţi:

· Studii superioare în domeniu și experienţă în funcția respectivă minim 3 luni (experiența într-o asociație obștească va constitui un avantaj);

· Experiență în organizarea activității financiar – contabile;

· Profunde cunoștinte a legislației fiscale și contabile;

· Cunoașterea softurilor specializate de evidență contabilă (1C 8) și abilități de operare PC (Word, Excel);

· Cunoaşterea obligatorie a limbii română și engleză.

Beneficii:

- Mediu de lucru atractiv şi echipă tânără şi dinamică;

- Posibilitatea de implicare activă în proiectele asociaţiei;

- Posibilitatea de formare şi instruire permanentă.

Persoanele interesate sunt rugate să expedieze CV-ul la adresa de email: ngo_casmed@yahoo.com indicând poziția la care aplică.

  • Studii: Universitare
  • Experiență: 1 - 3 ani
  • Salariu: Negociabil
  • Program de lucru: Full-time

Contactele Аngajatorului

Încă nu ai CV? Atunci descarcă model sau vezi câteva sfaturi cum să scrii CV-ul corect

Joburi asemănătoare

S7 Airlines
  • Full Time
  • 12.02.2018

SRL Victad Moto
  • Full Time
  • 08.05.2018
Nu ai găsit jobul dorit, încearcă formularul de mai jos
Publicitate

Moldova Agroindbank
Puterea stă în noi

Învață lucruri interesante și misterioase despre lumea în care trăim

Citește aici

Anunță-mă prin E-mail despre un nou Job sau CV adăugat