locuri-de-munca

Contabil şef / Главный бухгалтер

  • DAIRPIN SRL

    Mob. Tel/Fax. 022 47 36 65
  • Full Time
  • La acest job au aplicat: 4
    Vizualizări: 258
    Full Time
    Publicitate 29.05.2017 2 luni în urmă

    Detalii job

    • Studii: Universitare
    • Experiență: 5 - 10 ani
    • Salariu: Negociabil

    Contactele Аngajatorului

    Descriere post vacant

    Compania de producere şi comercializare angajează contabil şef. Cunoaşterea programei 1C (versiunea 8.3) este obligatorie. Stagiu în calitate de contabil şef nu mai puţin de 5 ani. Detalii în procesul convorbirii. Apelaţi între orele 9-00 şi 16-00.

    Требуется главный бухгалтер на производственно коммерческую фирму. Знание программы 1С (версия 8.3) обязательна. Стаж работы в должности главного бухгалтера не менее 5 лет. Подробности при собеседовании. Звонить с 9-00 до 16-00

    Încă nu ai CV? Atunci descarcă model sau vezi câteva sfaturi cum să scrii CV-ul corect

    Joburi asemănătoare

    Larsan-Nor SRL
    • Full Time
    • 18.07.2017

    AERLUX
    • Full Time
    • 28.05.2017

    Filaro Impreg Service
    • Full Time
    • 01.06.2017