locuri-de-munca

Contabil-sef adjunct

  • H&S Consulting SRL

    Mob. Tel/Fax.
  • Full Time
  • La acest job au aplicat: 0
    Vizualizări: 117
    Full Time
    Publicitate 06.11.2017 17 zile în urmă

    Detalii job

    • Studii: Masterat
    • Experiență: 1 - 3 ani
    • Salariu: Negociabil

    Contactele Аngajatorului

    Descriere post vacant

    Compania angajează Contabil-sef adjunct cu urmatoarele cerinte:

    - vârsta până la 35 ani;

    - studii superioare profil economic;

    - experiență în domeniul contabilității minim de 1 an;

    - cunoștințe de operare a programei 1C contabilitate ver.7 și 8;

    - cunoștințe a Microsoft Office (WORD, EXCEL...)

    - cunoașterea limbilor română și rusă;

    - responsabilitate și punctualitate.

    CV-urile cu foto Varog le transmiteti pe adresa mail indicată mai jos. Vor fi contactați doar cei care vor trece 1 etapă de selectare.

    Încă nu ai CV? Atunci descarcă model sau vezi câteva sfaturi cum să scrii CV-ul corect

    Joburi asemănătoare

    Î.M. Elitagrotehnologie S.R.L.
    • Full Time
    • 27.09.2017
    • Full Time
    • 25.10.2017

    Magenta Consulting
    • Full Time
    • 07.09.2016